Istanbul Durugöl Kamp Icin Nasildir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Altes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,177

Etiketler
İlginç bir şekilde çoğu mesajın yüzlerce görüntülenmesi var ama kimse zahmet edip de bir yanıt vermemiş :/ Tamam çoğu kişi bilmiyor olabilir (ben gibi mesela) ama illaki birileri İstanbul çevresindeki kamp yerleri bilgi sahibidir, burayı bilmiyorsa bile bildiği yerleri öneren birilerinin olmasını bekliyor insan böyle bir sitede :smiley:
Yahu 13 küsur bin görüntülenmesi ve 10 mesajı olan konular çarptı gözüme, ayıptır :D

Durugol eskiden askeri atis alaniydi. Karaburuna giderken oradaki (adini hatirlamiyorum) zenginlerin villalarinin oldugu siteye gelmeden 1 km onceden sola patika ayrilir. O patika iki kilometre sizi done done eskiden askeri yazlik bahce olarak kullanilan gol kenarina goturur. Eger orayi bulabilirseniz mukemmel bir kamp yeri olur size. Bir de ormanli köyü sizin icin iyi bir kamp yeri olur. Orada balik ta yiyebilirsiniz.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durugol eskiden askeri atis alaniydi. Karaburuna giderken oradaki (adini hatirlamiyorum) zenginlerin villalarinin oldugu siteye gelmeden 1 km onceden sola patika ayrilir. O patika iki kilometre sizi done done eskiden askeri yazlik bahce olarak kullanilan gol kenarina goturur. Eger orayi bulabilirseniz mukemmel bir kamp yeri olur size. Bir de ormanli köyü sizin icin iyi bir kamp yeri olur. Orada balik ta yiyebilirsiniz.

Oraya İett ile gidilebilir mi?
Balik tutabiliriz degil mi?
Birde maps.google.com dan bakip konum verebilir misiniz?

Simdiden tesekkurler.

Musait olunca size yerini isaretleyim. Bildigim kadariyla durusu otobusleri geciyordu ( ben uzun yillar once orads topcu atisi yaptim birkac kez) biz askeri aracla giderdik. Durusu ozel halk otobusleri (hala varsa)'ne bir sorun zengin villalari sanirim durusu park olacakti onun yanindan gecen arabalar ve koy minibuslerini arastirin. Yolda inince iki kilometre gol kenarina sert inis var kivrila kivrila askeri bina kalinti ve kontrol noktalarindan gececeksin. Onlarin yanindan gecersen dogru yoldasin. Patika yari asfalt yari sose sorunsuzdu. Donus yolunda orayi cikarken biraz efor sarfedersiniz. Golun kenarina ulasinca yazlik bahce kalintilarinda kamp atarsiniz. Musait olunca konum ve resim atarim. Ormanli koyune ise sanirim hadimkoyden veya catalcadan arac var. Ormanliya nasil giderim diye arastirirsaniz ulasabilirsiniz. Durugolde balik var sanirim ama ne cikiyor bilmem

Musait olunca size yerini isaretleyim. Bildigim kadariyla durusu otobusleri geciyordu ( ben uzun yillar once orads topcu atisi yaptim birkac kez) biz askeri aracla giderdik. Durusu ozel halk otobusleri (hala varsa)'ne bir sorun zengin villalari sanirim durusu park olacakti onun yanindan gecen arabalar ve koy minibuslerini arastirin. Yolda inince iki kilometre gol kenarina sert inis var kivrila kivrila askeri bina kalinti ve kontrol noktalarindan gececeksin. Onlarin yanindan gecersen dogru yoldasin. Patika yari asfalt yari sose sorunsuzdu. Donus yolunda orayi cikarken biraz efor sarfedersiniz. Golun kenarina ulasinca yazlik bahce kalintilarinda kamp atarsiniz. Musait olunca konum ve resim atarim. Ormanli koyune ise sanirim hadimkoyden veya catalcadan arac var. Ormanliya nasil giderim diye arastirirsaniz ulasabilirsiniz. Durugolde balik var sanirim ama ne cikiyor bilmem

Cok tesekkur ederim arastiracagim. Bayrama kadar konum ve fotograf atarsaniz sevirim. Bulabilirsek dediginiz yere gidecegiz.

edirnekapı habipler tramvay hattı ile habipler mescidi selam istasyonuna gelin. oradan her yarım saatte bir terkos karaburun yeniköy iett otobüsü var..

Terkos karaburunlar tayakadin uzerinden gidiyor sanirim. Siz durugol yazanlara bineceksiniz karaburunlar o noktadan gecmiyor biliyorum. Yanlis yazdiysam duzeltiniz...

Yukaridaki konumu girerseniz ve haritayi buyuturseniz giris şosesini goreceksiniz. Durusu parkin hemen arkasi imis

Yassiorenden gecen durusu arabalarina binin. Haritayi buyutunce D020 yazan mavi yazinin solundan yol ayriliyor sapak orasi. Askeri bolge levhalari da olabilir. Ama hadimkoy birligi tasininca orasi da terkedildi. Rahatlikla gidin. Yol kapaliysa az oteden girin :smiley: mukemmel sakin bir kamp sizi bekliyor. Orada balikcilari da gormeniz surpriz olmaz. Onlardan balik alabilir kendi baliginizi da tutabilirsiniz. Kamp atesinizi gorunmeyen yerde yakin. Sol tarafinizds muhimmat bolugu sag tarafinizda durusu park kaliyor. Guvenlikler jandarma cagirabilir giciklik olsun diye. Askeri yasak levhasina aldirmayin bsbaeskiye tasindilar. Keyifli kamplar dilerim.

Ben burayı Terkos gölü diye bilirim eskiden beri.(o zamanlar Maps filan yoktu.)

En son 10 sene önce Balaban köyü civarından göle inip bir gece geçirmiş.Üç tane kocaman yayın yakalamıştık.

Ama sivrisinkler aman vermemişti.Kot pantolonun üzerinden dahi işlem yapabiliyorlardı.Ateş yakmak filan kar etmemişti uzaklaşmaları için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri