(İSTANBUL) Göktürk göleti ve Tayakadın.Kamp nasıldır?Balık durumu bilen? Gezen?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yusuf2089 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,100

yusuf2089

Yeni Üye
Merhaba...Öğrenciyiz. Kamp yapıp,balık tutabilceğimiz yer arıyoruz İstanbul da.Daha doğrusu Sazlıbosna barajına alternatif yer aryoruz.Yardımlarınızı bekliyorum...Teşekkürler...

Etiketler
Ynt: (İSTANBUL) Göktürk göleti ve Tayakadın.Kamp nasıldır?Balık durumu bilen? Gezen?

Bu konuyu bende merak ediyorum ancak kimse yok sanırım yer bilen..

Ynt: (İSTANBUL) Göktürk göleti ve Tayakadın.Kamp nasıldır?Balık durumu bilen? Gezen?

AÇIKCASI BEN DE BİLMİYORUM TAM OLARAK AMA İHSANİYE TARAFLARINDA KÜÇÜK KÜÇÜK GÜZEL GÖLETLER VAR BİRAZ YEMLEMEYLE UFAK DA OLSA BİŞEYLER ÇIKAR BELKİ DENEMEK LAZIM. GOOGLE MAPS TAN BAKIP GİDİP EN UYGUN YERE ÇADIRI ATIP OLTALARI DA SUYA SALDIM MI ANLARIZ BALIK DURUMUNU İLERLEYEN ZAMANLARDA EĞER GOOGLE MAPS TAN BULDUĞUM GÜZEL BİR YER BULURSAM PAYLAŞIRIM BURADAN

Göktürk e yakın oturuyorum sonuçta karadeniz batı kıyıları ama yeni yeni keşfetmeye başladım göktürk çevresinde 4-5 adet göl veya gölet demek daha doğru olur bunları google eart den buldum ama yol kestiremedim bilen varsa bende öğrenmek isterim çiftalan a yakın görünen bir göl var geçen gün çiftalan a gittim ama köy yan yolları ya maden tesislerine gidiyor yada köy içine gidiyor yol bulamadım göletlere ulaşmak için

Aşağıdaki link inceleye bilirsiniz.
Sazan için güzel meralar var.

http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7660&highlight=ihsaniye

whiteagle' Alıntı:
Aşağıdaki link inceleye bilirsiniz.
Sazan için güzel meralar var.

http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7660&highlight=ihsaniye

resimleri inceledim 3. ve 4. resimlerde baya sessiz sakin yerler olduğu görülüyor terkos ve sazlı bosna biraz hareketli ve etrafında içki içmek için gelen araçlar var o nedenle tercih etmiyorum daha sakin ulaşımı zor olan göletler kışın sivrisinek derdi de olmadan muhteşem olur gibime geliyor balıkçılıktan anlamam ama yanıma 1-2 takım yaptırır ( tatlı su için ) alır giderim bişey tutamasamda oralarda gezmek keyifli olur

sazlıbosna çok kalabalık oldu,israil sazanı ve çevredekilerin fena gürültüsü keyfi sıfıra indiriyo.göktürk taraflarına gittim ama göllere ulaşamadık.çok fazla gölet var ve bir kısmı madenciler tarafından yasaklanmış

yusuf2089' Alıntı:
sazlıbosna çok kalabalık oldu,israil sazanı ve çevredekilerin fena gürültüsü keyfi sıfıra indiriyo.göktürk taraflarına gittim ama göllere ulaşamadık.çok fazla gölet var ve bir kısmı madenciler tarafından yasaklanmış

israil sazanı yüzünden sazan avcılığını bıraktım. Baş belası bir popilasyonu var.

yalnız göktürk göleti milli park içerisinde yer aldığı için balık avcılığına yasak olan bir gölet ve benimde bildiğim adarıyla ulaşım için yol yok arabayı bırakıp yürümeniz gerekebilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.