İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan unal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,822

unal

gsm 0554 280 21 87
Yer
istanbul
ilk resimler benden olsun :smiley:)

ama resimlerden önce bugün gelen tüm arkadaşlarıma cok teşekkür ederim umarım herkes memnun olmuşdur yağmur altında bile kimse hayıflanmadı şikayetci olmadı ..özellikle minik doğa s everlerimizin yağmurda olsa soğukda olsa değil şikayet keyifle camura bulanmaları beni ayrıca mutlu etti :smiley:[attachment=2]

100 0753

100 0754

100 0755

100 0756

100 0757

Etiketler

Ynt: İstanbul Jeep Gezimizden Fotoğraflar (19 Aralık 2010)

Hersey için teşekkür ederiz
Tanıştığımıza memnun oldum
Ümit

takip edeyim pek bi çamurlu gördüm ;D

yağmur camur bir offroad da olması gereken ne varsa hepsi vardı zaten :smiley:) jeepcilerde cünki aman yağmur yağar kar olur gibi bir düşünce olmaz gencide yaşlısıda elinden geleni yaptı :smiley:

100 0778

100 0779

100 0780

100 0781

100 0782

mükemmel birgün geçirdik tüm dostlara teşekkürler
elimizdeki tüm görselleri burdan paylaşalım bomba video sakarya kardeşimizden gelecek herkese unutulmaz bir anı olacak 2 3 gün sürer düzenlenmesi tamamiyle purofosyonel bir çalışma olacak sabırla bekleyecegiz

gezınız güzel olmuş

biz jeep gezisi olacagını zannediyorduk

hatta sordugumuzda sadece jeep ler gezicez denmişti

ama MAAŞALLAH lada niva,vitara,range hepsi var

güzel bi arkadaş gezisi olmuş diyelimmmm

KEYİFLİ BİR GEZİNTİ OLDU HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER!!!!!!!!!!!

GERÇEKTEN PARKUR KIRICI DEĞİLDİ. PEK ZORLANMADIK ;) EN AZINDAN BİZİM İÇİN ÖYLE GEÇTİ

DÖNÜŞ YOLUNDA ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇIKIŞ KAPSINDA TUTANAK TUTULMAKLA TEHDİT EDİLSEKTE SORUNSUZ MURAT BEYLERLE BERABER ANA YOLA ÇIKMAYI BAŞARDIK
BİZLERİ ORMAN İÇİNDE SEVMİYORLARMIŞ VE İSTEMİYORLARMIŞ
GEREKÇELERİ İSE ; ORMAN YOLLARINI BOZDUĞUMUZU İFADE EDİYORLAR VE BİRDAHA ORMANA GİRMEMİZ HAKKINDA UYARILDIK!!!!!!!!!!!!
MÜDÜRLERİ EMİR VERMİŞ GİRENLER HAKKINDA TUTANAK TULACAK MIŞ AMA BUNUN CEZASI VARMI? YOKMU? SONUCU NEDİR DİNLEMEDEN BASTIK ÇIKTIK:d

selamlar.

bugün yaptiğimiz gezi ile ilgili ufak çapta bi video editledim, yani hem deniz abinin bahsettiği bir kaç gun sonra bitecek video için bi ön izleme olur, hemde bugün yapilan gezi hakkında gelemiyenlere bi görsel olmuş olur.

http://vimeo.com/17988377

bu linkten izleyebilirsiniz, umut ediyorum HD kalitesinde ve çok daha farklı bi editleme ile bir kaç gün sonra tekrar bir link atarim.

son birkaç resim benden diğer resim ceken arkadaşlar sanırım devam eder :smiley:

100 0793

100 0794

100 0796

100 0797

100 0821

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR