İstanbul Yakınlarında Bildiğiniz Güzel Camping Alanı Var Mı?yardım Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugay34buse Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,526

tugay34buse

Yeni Üye
Arkadaşlar hiç uzatmadan konuya gireceğim ben nişanlımla beraber güzel bir camping alanı arıyorum mümkünse bu camping alanı istanbul'un yakınların da olmalı.Hafta sonunu güzel sessiz sakin rahat geçirebilecegimiz bir yer olmasını istiyorum camping alanı olması şart değil camp yapıp cadır kurabileceğimiz herhangi bir yerde olur ama öncelik camping alanları olmasını istiyoruz hafta sonu şehir streesinden uzaklaşıp rahat bir orman havası cekip kendimize zaman ayırmak istiyoruz lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim :smiley:

Etiketler
Ynt: İstanbul Yakınlarında Bildiğiniz Güzel Camping Alanı Var Mı?yardım Lütfen

Çınarcık vapuruyla teşvikiye/erikli'ye gidin diycem de, umarım bu havada yanınızda gerekli ekipmanlar vardır.

Anadolu yakasında Darlık barajı civarını tavsiye ederim, hafta sonları avcı, hafta içi biraz çakal sesi ve domuz -dan başka bir şey yoktur.

Yalıköy Kamping 2015 yılının yaz aylarında Şakir Taşçı tarafından hizmete açılmıştır. Yalıköy de bir doğa oteli olan Podimass Hotel'in 500 mt ilerisinde bulunan kamp alanı misafirlerimiz için eşşiz bir doğa tatili fırsatı sunmaktadır. Misafirlerimiz ister geniş ve konforlu karavanlarımız' da kalabildiği gibi isterse de çadırlarımız' da tatilini gerçekleştirebilir. Bungalov evlerimiz ise büyük ve muhafazakar ailelerimiz için tasarlarnıp misafirlerimizin rahatı için her şey düşünülmüştür.

www.istanbulkamping.com

Yalky karavan kamping 650x360

Yalıköy camping fiyatlar açısından sitenizde hiçbilgi yok. Çadır kurmak için ne kadar ödeyeceğiz günlük ?

Merhaba,

Bu konuda ben de çok araştırma yaptım. Internet üzerinden bulduğum yerleri bulduğum sitelerin linkleri ile birlikte açtığım blog üzerinde de derliyorum. Umarım herkes için faydalı bir referans olabilir. http://toramanscamping.blogspot.com/2015/04/gidilecek-yerler-istanbula-yakn-kamp.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Sizler de önerilerinizi yorumlar kısmından alıp sayfa içine ekliyor olacağım.

Bu arada az sonra çadır kurmak üzere Gebze Ballıkayalar Tabiat Parkına gitmek üzere yola çıkacağız. :smiley:

tlgnydn' Alıntı:
Yalıköy Kamping 2015 yılının yaz aylarında Şakir Taşçı tarafından hizmete açılmıştır. Yalıköy de bir doğa oteli olan Podimass Hotel'in 500 mt ilerisinde bulunan kamp alanı misafirlerimiz için eşşiz bir doğa tatili fırsatı sunmaktadır. Misafirlerimiz ister geniş ve konforlu karavanlarımız' da kalabildiği gibi isterse de çadırlarımız' da tatilini gerçekleştirebilir. Bungalov evlerimiz ise büyük ve muhafazakar ailelerimiz için tasarlarnıp misafirlerimizin rahatı için her şey düşünülmüştür.

www.istanbulkamping.com

Sitenizden de inceledim. Fotograflardan otoparka benzıyor hiçbir tesis gorunmuyor. Fiyatlar - tesis ile ilgili biraz daha bilgi ve fotograf yaplaşırsanız daha sağlıklı olur.

şile kurnaköy sahilköy arası güzel bir ücretli kamp alanı mevcut çok fazla bir facilty yok ama istediğiniz gibi sakin

mkucukerdem' Alıntı:
şile kurnaköy sahilköy arası güzel bir ücretli kamp alanı mevcut çok fazla bir facilty yok ama istediğiniz gibi sakin

İsmi, tarifi, fiyat bilgisi var mı

Sahil kamp istanbul ( şile ) ve karaburun kamp alanı ( şile ) olarak iki tane kamp alanı va. r web sayfaları mevcut

mkucukerdem' Alıntı:
Sahil kamp istanbul ( şile ) ve karaburun kamp alanı ( şile ) olarak iki tane kamp alanı va. r web sayfaları mevcut

Teşşekkürler..

Kardeşim bu konuda sana MÜKEMMEL bir yer tavsiye edeceğim , hem doğal güzelliği hem istanbul a olan mesafesi hem de kendi alanını oluşturup rahat edebileceğin bir İMPARATORLUK alanı söyleyebilirim sana. Çilingoz yolu üzerinde kuzuludere barajı , fakat adının baraj olması veya internetteki resimleri falan seni aldatmasın , 1 ay önce yine buradaydım harika zaman geçirdik, fakat gitmek istersen sana bu imparatorluğun Orman içerisinden girilen(araba ile de girilebilir) bir tarifini yapmam lazım (özel olarak oranın köylülerinden öğrenilmiş ve süper diyebileceğim bir alan)

Kardeşim bu konuda sana MÜKEMMEL bir yer tavsiye edeceğim , hem doğal güzelliği hem istanbul a olan mesafesi hem de kendi alanını oluşturup rahat edebileceğin bir İMPARATORLUK alanı söyleyebilirim sana. Çilingoz yolu üzerinde kuzuludere barajı , fakat adının baraj olması veya internetteki resimleri falan seni aldatmasın , 1 ay önce yine buradaydım harika zaman geçirdik, fakat gitmek istersen sana bu imparatorluğun Orman içerisinden girilen(araba ile de girilebilir) bir tarifini yapmam lazım (özel olarak oranın köylülerinden öğrenilmiş ve süper diyebileceğim bir alan)
Yol tarifi alabilir miyim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.