DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

İstanbul’da Kürek Eğitimi

'DİĞER SU SPORLARI' forumunda HOD tarafından 4 Mart 2018 tarihinde açılan konu 1404 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. HOD

HOD Hayal Et ve Yap

Alınan Beğeni:
    4
    Merhabalar,
    İstanbul da kürek eğitimi alabileceğim bir kulüp arıyorum. Web ten edilebildiğim bilgilerin bu spor dalı için çok kısıtlı olduğunu gördüm. 32 yaşındayım milli takıma girmek gibi bir düşüncem yok :smiley: üniversite ve genç takımlar için eğitimler kulüpler var ancak bireysel olarak eğitim alabileceğim sadece virakürek isminde bir yer buldum. 8 saatlik eğitim sonunda lisans bile alınabiliyor ve yarışlara katılabiliyormuşum. Kürek sporuyla ilgilenen ve Anadolu yakası odaklı seçenek sunabilecek birileri var mıdır?
    Teşekkürler

Etiketler:

2. Ufuk Büyutat

Ufuk Büyutat Kamp

Alınan Beğeni:
    44
    Merhaba,

Tuzla Denizyıldızı Spor Kulübü adı altında Tuzla Sahilde ve Mercan bölgesinde Kano, Yelken, Kürek sporlarını yapan insanları düzenli olarak görmekteyim. Sizin gibi kadın sporcularda anladığım kadarı ile aralarında mevcut.

Misyon/Vizyon olarak böyle bir yazıları bulunmakta;

Misyon: Spora gönül veren insanların birlikteliği ile amatör ruhla Tuzla Halkı nın su sporlarına katılımını sağlamak ve sportif başarılar elde etmektir.

Vizyon: Kulübümüzü su sporları merkezi haline getirerek Daha fazla insana spor yapma imkanı sağlamak Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak sportif başarıyı arttırmak Etkin yönetim ile gelir istikrarı ve tesisleşmeyi sağlamaktır.

İletişim bilgileri şu şekilde:

www.tuzladenizyildizi.org
    info@tuzladenizyildizi.org

3. Ekspertiz02

Ekspertiz02 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Selamlar.bende eski bir kürek sporcusu olarak istanbul da tekrar suya çıkıp antrenman yapabilecegim bir kulüp arıyorum. Siz de durum nedir şu an için?
    Uygun bir yer bulabildiniz mi eğitim için. Bende 38 yaşındayım şu an.yarismak gibi bir niyetim yok.bjk de kürek cekmistim ve çok sevdiğim bir spordur.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...