İstanbul'da 3 Haftalık Kiralık Karavan Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tolga17 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,264

tolga17

Yeni Üye
İstanbul'da Tahmini 3 Haftalığına Kiralık Karavan Arıyorum

Herkese iyi günler.
Belki garip gelecek ama annemin kalp ameliyatı sebebiyle istanbul Siyami Ersek Hastahanesinde tahmini 3 haftalığına,barınma problemimi çözmek amacıyla(otel fiyatından daha uygun ve asıl sebebi;hastahane ye yakın olması gerektiğinden ve 200 ytl gibi yüksek bir rakam ödemek istemediğimden)uygun rakama kiralık karavan arıyorum.(Karavan sabit olarak o süre zarfında hastahane bahçesinde veya en yakın mesafede duracak,yani kilometre yapılmayacak).Kendim devlet memuruyum ve her şekilde zarar vermeyeceğim garantisi olacak;istem dışı olabilecek bir yıpranma vb. tamamen tarafımdan karşılanacaktır.
Bu ilan ihtiyaçtan dolayıdır lütfen duyarlı olunmasını rica ediyorum.
A.Tolga Işıldak.
atisildak@yahoo.com
05053838642

Etiketler
Ynt: İstanbul'da 3 Haftalık Kiralık Karavan Arıyorum

Tolga Bey geçmiş olsun. Yalnız istediğinizi bulacağınızı pek zannetmiyorum. Saly karavanı isterseniz bir arayın, Kiralama yeri Siyami Ersek hastanesine 4-5 km mesafededir. Motor karavan fiyatları 200 ytl civarında idi ama çekme karavanlar daha ucuzdur mutlaka. Bir de bilmiyorsanız Siyami Ersek hastanesine yakın Kadıköyde ucuz otel bulabilirsiniz. Kadıköy'e uzaksanız orada düzgün otel bulmaya çalışalım.

Sally Karavan :

Telefon
(0216) 327 20 19

GSM
(0533) 330 46 00
(0533) 330 46 01

E-posta
kiralama@saly.com.tr

Adres
E5 üzeri, Gayretli sk. No:12 Acıbadem İstanbul

Çok teşekkür ederim.
İstanbul u iyi bilmediğimden ve o bölgeyi bilmediğimden yazdım teşekkür ederim iyi niyetinize.
Ben de araştırmaya çalışacağım elimden geldiğince otelleri alternatif olarak.
Sağolun .

Tolga Bey geçmiş olsun. Yalnız istediğinizi bulacağınızı pek zannetmiyorum. Saly karavanı isterseniz bir arayın, Kiralama yeri Siyami Ersek hastanesine 4-5 km mesafededir. Motor karavan fiyatları 200 ytl civarında idi ama çekme karavanlar daha ucuzdur mutlaka. Bir de bilmiyorsanız Siyami Ersek hastanesine yakın Kadıköyde ucuz otel bulabilirsiniz. Kadıköy'e uzaksanız orada düzgün otel bulmaya çalışalım.

Sally Karavan :

Telefon
(0216) 327 20 19

GSM
(0533) 330 46 00
(0533) 330 46 01

E-posta
kiralama@saly.com.tr

Adres
E5 üzeri, Gayretli sk. No:12 Acıbadem İstanbul
selamlar karavan kiralarken murat tosmak isimli karavan kiralamaya çalışan arkadaşa dikkat edin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR