İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan outdoormen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,942

outdoormen

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ
Arkadaşlar İzmir den İstanbul a yeni yerleştim uzun yıllar off road yapıyorum ve çeşitli araçlar kullandım.Şu an da TD5 (2001 model)kullanmaktayım.Yıllarca ustalardan çeşitli sıkıntılar yaşadım.İstanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bir usta varmı acaba?parayı harcıyoruz ama sorunlarımızı çözemiyoruz...Bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler...

Etiketler
Ynt: İSTANBUL'DA GDİLEBİLECEK LAND ROVER USTASI?

Maslak Oto Sanayi de Hüsoff yada Sakallı Hüseyin yada Oto Mekanik hangisini derseniz artık, var... Sakallı Abim Land Rover da bir numaradır, tahminimce herkes aynı ismi verecektir. 2. kısım 17. sokakta...

selimsani' Alıntı:
Maslak Oto Sanayi de Hüsoff yada Sakallı Hüseyin yada Oto Mekanik hangisini derseniz artık, var... Sakallı Abim Land Rover da bir numaradır, tahminimce herkes aynı ismi verecektir. 2. kısım 17. sokakta...
Yaw Selim tam bende Sakallıyı tavsiye edecektim ki bir de baktım sen zaten yazmışsın :smiley:

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası?

selimsani' Alıntı:
Başka bir alternatifi yok mudur ?

dturan' Alıntı:
Alternatif çoktur ama bence alternatif aramaya gerek yoktur.
Alternatif olacak ki iyi bilinen de daha iyi olacak, serbest piyasa rekabeti dolayısıyla. Yoksa iyi diye tüm piyasayı tekelleştirelim o zaman:smiley:

Zaten ne kadar iyi olursa olsun usta, talep arttıkça bir yerde hizmette bu sefer sıkıntı başlayabilir.

doğaberk' Alıntı:
Zaten ne kadar iyi olursa olsun usta, talep arttıkça bir yerde hizmette bu sefer sıkıntı başlayabilir.
besyolda pakdem sitesinde roy usta da iyidir.diger ustamda bahcesehir birlas ayhan usta oda iyidir

Sent from my iPhone using Tapatalk

doğaberk' Alıntı:
Alternatif olacak ki iyi bilinen de daha iyi olacak, serbest piyasa rekabeti dolayısıyla. Yoksa iyi diye tüm piyasayı tekelleştirelim o zaman:smiley:
Alternatif çoktur yazmıştım zaten :smiley: muhakkak alternatifi olacaktır.
Alternatife gerek yoktur kısmı ise yıllardır ustalığını bilmemden, işini zamanında ve eksiksiz teslim etmesinden, başka bir şehirde bile yolda kalsanız yardıma gelmesindendir. Birde keyifadamı olmasından :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

oto mekanik, Hüseyin Usta.
zaten şöyle bir land rover ustalarının mekanlarını gezerseniz göreceksiniz ki; kapısında her daim en az 5 araç bakımdadır. alternatifler elbette çoktur. siz en iyisini sordunuz arkadaşlar da en iyisini tavsiye etti.

İyidir doğru keyifli adamdır severim zaten ama dediğiniz gibi yogun ve bazen aksamalara neden olabilir. Bundan dolayı yine bu araçları tanıyan başka bir usta daha gerektiğini hissettim. Nesim ustayı veya eski borusan Ustasi Murat beyi istinye de bir cami altinda yeri, tanıyanınız var mı?

Arkadaslar gerekini yazmışlar zaten hiç düşünmeyin direk gidin :smiley: (Sakallı Hüseyin Hüsoff)

İyi günler
Sy Erkılıçoğlu

Anıl oto servisini tavsiye edebilirim,ancak Anadolu yakasında olan sevisinden hizmet almıştım ve memnun kaldım.

bostancı sanayide Cemafer usta tavsiye edilir.....

Kaporta ve boya için önerebileceğiniz var mı? bir de aracı komple boyatıyım diiyorum ama yaklaşık kaça mal olabilir. Piyasada çok farklı rakamlar telafuz ediliyor. Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR