İstanbul'da Motosikletle Günübirlik Gidilebilecek Yerler?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deryalar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,656

deryalar

Yeni Üye
İstanbul'da yakın bölge (Avrupa yakası ) günü birlik gidilecek yerler hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşların önerileri olursa sevinirim.Kavak-Kilyos tarafları çok güzel ama değişik yerler arıyorum.
İşimin ve yaşımın müsait olmasından dolayı (emekliliğe hazırlık) gezileri trafiğin daha az olduğu hafta içi günlerde yapıyorum.
İlgilenenlere teşekkür...

Etiketler
Ynt: İstanbul'da Motosikletle Günübirlik Gidilebilecek Yerler?

Kemerburgaz-Terkos-Bahçeköy-Çatalca gibi yerler oldukça güzel ve gezdikçe gezesi geliyor insanın

Emekliliğe hazırlık varsa avrupa yakasından çıkın anadolu yakasına geçin:smiley: şileye gelmeden önce gözlemecilerde güzel bir kahvaltı yapın.Daha sonra şile sahilde ki fenerin oraya gidip teknede martı sesleriyle balık,midye yemenizi tavsiye ederim.İnsanın ruhu dinleniyor.

MEZZANO' Alıntı:
Emekliliğe hazırlık varsa avrupa yakasından çıkın anadolu yakasına geçin:smiley: şileye gelmeden önce gözlemecilerde güzel bir kahvaltı yapın.Daha sonra şile sahilde ki fenerin oraya gidip teknede martı sesleriyle balık,midye yemenizi tavsiye ederim.İnsanın ruhu dinleniyor.

mezano senide burda görebilmek hoş bir süpriz oldu hoş geldin

kuroscu' Alıntı:
mezano senide burda görebilmek hoş bir süpriz oldu hoş geldin

Bende seni gördüğüme çok sevindim:smiley:) Hoşbuldum...Dağa bayıra devam mı : ))

deryalar' Alıntı:
İstanbul'da yakın bölge (Avrupa yakası ) günü birlik gidilecek yerler hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşların önerileri olursa sevinirim.Kavak-Kilyos tarafları çok güzel ama değişik yerler arıyorum.
İşimin ve yaşımın müsait olmasından dolayı (emekliliğe hazırlık) gezileri trafiğin daha az olduğu hafta içi günlerde yapıyorum.
İlgilenenlere teşekkür...

Sıkça dolaştığımız Çatalca ve Karaburun gezilerimizin fotograflarından derlediğim videolar.

http://video.google.com/videoplay?docid=-3023848730203633317

http://video.google.com/videoplay?docid=5941084512040529335

Anadolu yakasından bir tavsiyem var.İstanbulpark'tan sonra göçbeyli,Ovacık,Mudarlı,Darlık ve yolun sonu Şile veya Ağva.Hafta içi 5 hafta sonu maksimum 10 araçla kaşılaşırsınız.Huzur yapmak için birebir bir yol.

tanju bey size msj atamıyorum galiba sizinle 2006 agustosta eski marmaris yolunda tanismiş olabiliriz

tanju abi bi daha gorusemedik ben bu yaz yunan turu yaptım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR