İstanbul'da Roll Bar Yaptırabileceğim Servis

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan theFaceFistingCyborg Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,246
Merhaba,

İstanbul'da kendisi rollbar imal edebilecek (standart satılan rollbar'lardan farklı) ve montajını yapabilecek bir usta arıyorum. Aracım Isuzu Dmax 2013.

Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Etiketler
Ynt: İstanbul'da Roll Bar Yaptırabileceğim Servis

Ataşehir, Kayışdağ Yedpa iş merkezi karşısında ve Küçükbakkalköy- Meyve Hali arasında Avicenna hastanesi yakınında da bu tür ürünler satılıyor sanırım tekrar geçersem bakarım ve imkan varsa (imalat yapılırmı) sorarım.

bahcesehir evren oto sanayide yapicak birisi var

Sent from my iPhone using Tapatalk

rollbar araç içine takla barı güvenlik kafesi olarakmı, yoksa pick up a dekoratif maksatlımı.

Cevaplar için teşekkürler.

Araç dışına, ancak dekoratif değil, yük bağlamak için yaptıracağım. Bu sebeple piyasada satılan krom ve plastikler ilgimi çekmiyor.

Offroadcuların hiçbiri dekoratif tamponla ilgilenmez. Çelikle ilgilenir. Hatta mevcut çelik tamponu daha da nasıl sağlam yaparız derdindeyiz. Oğuzhanın GC nin tamponu vinci gayet güzel. Yaptırdığı yerden fiyat alın bence.

şasiye bağlanmayan,krom kaplanan her bar dekoratifdir.geçen devrilen hurdası satılan 110 u gördünüz sanırım.plaj terliğine dönmüştü üzerindeki kilolarca boruya rağmen

Şasiye bağlanmadan offroad yapılmaz. Vinç de çekme kancaları da herşey ön ve arka tamponlara bağlı. Çelik tamponlar da tabiki şasenin uzantısı gibi bağlı.

kesinlikle katiliyorum arkadaslarin soyledigine saglam bisey istiyosan gercek Biseyler o zaman saseye baglamak lazim.ama tavana aticaginiz yuk 200-300 kiloya kadar kaldirir zaten normalde baglasaniz.devrilirseniz direk satarsiniz :smiley: ben cok devirdim arabayi bi sikinti olmadi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri