İstediğiniz Ebatlarda Lastikler Temin Edilir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Concus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,106

Concus

Ana Kamp
Yer
Bursa
İstediğiniz ebatlarda lastikler temin edilir...

Lastik ebatlarınızı özel mesaj olarak veya bu konu üzerinden iletirseniz fiyat verebilirim..

Etiketler

Ynt: İstediğiniz Ebatlarda Lastikler Temin Edilir

Halil Bey,

1 adet 265 75 16 BF Goodrich All Terrain TA arıyorum. İkinci el olması tercihimdir. 2. el ve sıfır fiyatı verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Öncelikle işlerimden dolayı online olamadım kusuruma bakmayın arkadaşlar...

MT Lastikler yurt dışından tedarik edileceği için 100 gün beklemeli geliyor... Kargo ücretini öderseniz 2 hafta içinde MT lastikleri temin edebilirim.

İkinci el lastik elimde bulunmamaktadır...

jeep' Alıntı:
silverstone MT117 extreme 31x10.50x16 4 adet varmıdır? İstediğim ebat ve model bu..

Göktuğ Bey; Silverstone'un ürünleri elimde bulunmamaktadır... İstediğiniz Ebatlarda AT lastik fiyatları adet başına 240TL dir.

edaghan' Alıntı:
Halil Bey,

1 adet 265 75 16 BF Goodrich All Terrain TA arıyorum. İkinci el olması tercihimdir. 2. el ve sıfır fiyatı verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Engin bey; İstediğiniz ürün 226 TL civarında elimde ikinci el çıkma lastik bulunmamaktadır..

serkann' Alıntı:
245x85x16 federal..fiyatı ve teslim süresi nedir acaba..?

Serkan Bey ; Hankok RF 09 deseninden 235x85x16 ebatlarında bulunmantadır.. 270 TL adet ücreti bulunmaktadır. Teslim Süresi En geç 1 haftadır...

Engin bey ; verdiğim fiyat nakitfiyattır. stokda yok...

serkan bey; mtler dediğim gibi yurt dışından geliyor..

serkann' Alıntı:
couragia desenli sormuştum ben M/T istiyorum..

http://www.sahibinden.com/federal_couragia_mt_235x85x16_4x4_kar_jeep_lastigi-81WQQaXQQ17861462WQQpXQQdisplayitem?keyword=federal

Concus' Alıntı:
Engin bey ; verdiğim fiyat nakitfiyattır. stokda yok...

serkan bey; mtler dediğim gibi yurt dışından geliyor..
halil bey. siparis verirsem 1 adet bf all terrain 265 75 16 lastigi ne zaman temin edersiniz? yeriniz nerede? tesekkurler[color=][/color][color=][/color]

Halil Bey,
235/85 R16 A/T lastik bakıyorum.Fiyat bilgisi rica ediyorum.
Selamlar

Concus' Alıntı:
İstediğiniz ebatlarda lastikler temin edilir...

Lastik ebatlarınızı özel mesaj olarak veya bu konu üzerinden iletirseniz fiyat verebilirim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri