Isuzu Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim erol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,720
becerebildiğim kadar yüklemeye çalıştım arkadaşlar:smiley:

Ba54b780 48f6 445e 9a3f 2feaad13d874

Bcce2cf9 7e05 4dd8 a5ef 07eef829ad2a

Ekli dosyayı görüntüle 517611

D140d1aa 32d2 4386 96b3 2b23f1b15398

Eb0e9a2f 3b90 4121 9acb 13276397ce06

78f7e8d3 9839 43f7 bd02 66cb6bd3ddf1

Etiketler

Güzel günlerde kullanın. Ön kapının iptali güzel bir düşünce alan kazandırır sürüş için sorun olmamıştır cam yeterli görünüyor

Konu başlığı ısuzu olunca dedim birisi benden önce düşünmüş :D ama bi baktım iveco :D Isuzu dan kastınız kamyon mu yoksa midibüs mü onu çok merak ettim. Neden yapmaktan vazgeçtiniz ?

Transit
merhaba
konu ile ilgis yok ama yeni konuda acmak istemedim kendime göre en uygun konunun bu olduguna karar verdim şimdden kusuruma bakmayın
yıllardır tüm yazışmaları okuyorum ve konuları takip ediyorum.
iveco daily ve dukatodan çok preje gerçkleştirildi fakat ford transit jumbo dan yapılan karavana hiç raslamadım
bu araç benim gönlümde yatıyor.
hem tipi hoşuma gidiyor hemde ön torpidosu çok kullanışlı bana göre sagamlıgına kendini ispat etmiş durumda
2010 modem 350 bin km olan 14+1 münübüsler 40-45 bin tl ortalamadalar.
transit dukato ve daily arasında kararsız kaldım.
uzunluk ve arkadan çekiş konusunda fort ve iveco
düzgün ve köşeli hat konusunda ducato
diger özellikler aşagı yukarı aynı parca fiyatı yakıt vs
yardım ve fikirlerinize ihtiyacım var.
şimdiden desteginiz için teşekkürler

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri