Isuzu md 27 karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Isuzu md 27 karavan

abdullah tepe' Alıntı:
Öncelikle dileğiniz icin teşekkürler.
Daha rahat bir yaşam alanı sağlamak. Uzun seyahatlerde kamp alanlarına bağlı kalmadan gerekecek tüm ihtiyacları sağlayabilmek düşüncesindeydim.
Ama sanırım şehir içinde kullanabileceğim ikinci bir araç düşüncesi fikirlerimi değiştirmeme sebep olacak.

genelde ilk kez karavan sahibi olmak isteyenler mümkün olan en büyük aracı seçmeye çalışıyorlar, bu herhalde pisikolojik bir durum, geniş ev hayatından kolay vazgeçilemiyor herhalde, ev konforunu karavandada yakalamak istiyoruz(ben dahil) herhalde :D ,

rahat gezebilmek, yaylara çıkmak istiyorsanız bu araçların artılarını ve eksilerini kullananlarla detaylı konuşarak karar vermeniz en doğru karar olacaktır,
***her yol şartlarında sürüş rahatlığı
***arıza-bakım masrafları
***yakıt giderleri
gezilerde en önemli sorular bunlar, selamlar
-

Etiketler

Abdullah Bey, kolay gelsin!.. :smiley:

Ne istediğinize iyice karar vermeden, araç alma işine girişmeyin derim. Birkaç ay daha geç kalmanıza neden olur ama doğru yerden başlamış olursunuz. Para zor kazanılıyor (emekçiler için söylüyorum); çok özenli harcamak gerek... (Askerlerin bir sözünü severim: "Yığınakta yapılan yanlış, savaşın sonuna değin sürer.") ;)

Cavid Sezen

abdullah tepe' Alıntı:
Haklısınız Cahit Bey. Önerilerinizi mutlaka dikkate alacağım.

Levent Usta'mın (buralpdi) dediklerini de dikkatlice okumanızı hem önerir, hem de salık veririm. Sanki atlamışsınız gibi geldi bana ::smiley: ; okuduysanız, bu yazdıklarımı gözönüne almayın.

buralpdi' Alıntı:
genelde ilk kez karavan sahibi olmak isteyenler mümkün olan en büyük aracı seçmeye çalışıyorlar, bu herhalde pisikolojik bir durum, geniş ev hayatından kolay vazgeçilemiyor herhalde, ev konforunu karavandada yakalamak istiyoruz(ben dahil) herhalde :D ,

rahat gezebilmek, yaylara çıkmak istiyorsanız bu araçların artılarını ve eksilerini kullananlarla detaylı konuşarak karar vermeniz en doğru karar olacaktır,
***her yol şartlarında sürüş rahatlığı
***arıza-bakım masrafları
***yakıt giderleri
gezilerde en önemli sorular bunlar, selamlar
-

Cavid Sezen

İlk önce hayırlı olsun herkesin dediği gibi en zor durum alacağınız araç doğru araçmı,istediklerinizi yazarsanız seçim konusunda yardımcı olabiliriz.

İlginiz için tüm arkadaşlara teşekkürler. Şu an için motokaravan fikrimi bir süre askıya alamak zorunda kaldım. Ama ne olursa olsun doğadan kopmamak için bu işi çekme karavanla yapmaya kararlıyım. 2 ay içinde de bu düşüncemi hayata geçirip, cekme karavanıma sahip olacağım. En azından ilk denemeleri bu şekilde yapmak daha iyi olacak.
İlginiz ve paylaştıgınız fikirleriniz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri