Isuzu'dan Karavan Yapmak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim erol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,228

ibrahim erol

Ana Kamp
Merhaba arkadaşlar;
İzmir'den yeni üyeyim. Yeni bir proje başlatıyorum. Isuzu'dan karavan yapmak istiyorum. Ön araştırmasını yaptım. Plan, proje çizimi, elektrik tesisatı, su tesisatı, iç mobilya dizayn, izolasyon vs. hepsinin tedarikçilerini buldum. Fakat henüz hiçbir malzeme almadım. GezenBilir dünyasından bilgilerinize ihtiyacım var. Bu konuda araç dahil Isuzu'nun hangi modeli bu işe daha elverişlidir? Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Sonradan herhangi bir pişmanlık yaşamak istemiyorum.
Saygılarımla. Şimdiden teşekkürler... :smiley:

Etiketler

Çok teşekkür ederim roybüste aklımıza yatıyor ama herhalde turkuaz da karar vereceğiz bagaj yeri çok fazla aracın tam ortasında çok güzel boş yerler var camlar çift camgenişlik 233 cm buna benzer çok avantajlar var fiyatlarda bayağı olumlu 2003 modelleri 25.000 TL’ye kadar bulabiliyoruz bakalım artık hayırlısı teşekkürler ilginize

Çok teşekkür ederim roybüste aklımıza yatıyor ama herhalde turkuaz da karar verec
eğiz bagaj yeri çok facamlar çift camgenişlik 233 cm buna benzer çok avantajlar var fiyatlarda bayağı olumlu 2003 modelleri 25.000 TL’ye kadar bulabiliyoruz bakalım artık hayırlısı teşekkürler ilginize
Merhaba.Hayirlisi olsun.Bir suredir ben de ilgileniyorum. En azindan ici ferah bir arac . Yaptiginiz arastirma neticesinde tahmini bir tutar hesapladinizmi
. arac alimi haric.

Hayırlı akşamlar bolatm kardeşim yaklaşık üç aydır araştırıyorum araç için turkuaz da karar verdim mobilya aksamını kendimiz yapacağız mesleğimiz elektrik aksamını konuştuk karavan elektriği yapan bir arkadaşımız var onla görüştük ona yaptırıcaz enerji ihtiyacını elektrik elektronik İzmir gıda çarşısı nda aton enerji diye bir firma var onla görüştük plan projeyi çizdireceğiz tahminim araç hariç tüm malzemeler kabataslak 53.000 tl civarı gibi araçta 30.000 civarı ayıracaz hayırlı geceler

Hayırlı akşamlar bolatm kardeşim yaklaşık üç aydır araştırıyorum araç için turkuaz da karar verdim mobilya aksamını kendimiz yapacağız mesleğimiz elektrik aksamını konuştuk karavan elektriği yapan bir arkadaşımız var onla görüştük ona yaptırıcaz enerji ihtiyacını elektrik elektronik İzmir gıda çarşısı nda aton enerji diye bir firma var onla görüştük plan projeyi çizdireceğiz tahminim araç hariç tüm malzemeler kabataslak 53.000 tl civarı gibi araçta 30.000 civarı ayıracaz hayırlı geceler
Hayirlisi olsun tekrar.islemlerinizi ve gelismeleri takip edecegim.Kolay gelsin.

Hayırlı olsun, ben de Sprinter veya Crafter extra uzun şase ile isuzu arasında gidip geliyorum. Tek sorun, Isuzunun, şehir trafiğindeki avantajları, dezavantajları. Hangi köprülerden geçeceği, Avrupa seyahatlerinde, şehir trafiğine giribilir mi, sıkıntı yaratır mı? Sorular, sorular....

en son iveko M23 ten karavan yapıp bitiren arkadaş, 32000 tl trafik sigortasını görünce karavanı kullanamadan satmak zorunda kalmıştı,sitede yayınlanmıştı,bakabilirsiniz.

Hayırlı olsun, ben de Sprinter veya Crafter extra uzun şase ile isuzu arasında gidip geliyorum. Tek sorun, Isuzunun, şehir trafiğindeki avantajları, dezavantajları. Hangi köprülerden geçeceği, Avrupa seyahatlerinde, şehir trafiğine giribilir mi, sıkıntı yaratır mı? Sorular, sorular....

Doğanay kardeşim teşekür ederim ilgine ben gezi karavanı değilde yaşam karavanı düşünüyorum o yüzden biraz geniş düşündüm avrupaya çıkma gücüm yok zaten ama senin endişelerini anlıyorum iyi düşünmek lazım bu karavan işinde takip ettiğim kadarıyla hep sonradan keşke yada pişmanlık çok oluyor iyi gözlemlemek lazım

Suat kardeş damdan düşmüş gibi oldum ciddimisin bunu hiç araştırmadım herşeyini sordum bu aklıma gelmedi hiç gezen bilir ailesininin güzelliği bu işte iyiki bende katılmışım ama bu rakamlarda bir yanlışlık olduğu kanatindeyim araştıracam kıymetli dostlarımızdan konuyla alakalı bilgisi olan varsa lütfen yazsın çok sıkıntılı bir durum teşekkür ederim herkeze

malesef ülkemiz adeta karavan düşmanı,karavan turizmini engellemek için elinden gelenin fazlası yapılıyor.

Sonuna kadar katılıyorum ben İzmir’de yaşıyorum koskoca İzmir de sahil kentinde bir tane karavan parkı yok karavancı dostlar rica minnet incir altındaki engelliler parkı otoparkına sığındılar orayada geçen gün belediye gelmiş kalkacaksınız buradan demiş ne yapsın bu insanlar

m 23 ten karavan yapan arkadaşın linki yaptım oldu sanırım,tekrar baktim t.sigortası 13000 tl olduğu için satmış,benim aklımda 32 bin tl.yanlış kalmış.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri