Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan.okuyucu.180 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 277
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 185,554
Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Alpaslan bey Haklısınız ben de Aracın icinde evdeki konforumu bulamayacağımı biliyorum...Yinede kendim. Ve ailem icin en elverişli Şartları sağlamaya çalışıyorum.oturma gurubunun enini 10 cm daha basit bir mekanizma ile büyüterek 100 cm ye çıkarabilirsem daha rahat bir iki Kişilik yatak olacak gibi...Birde giriş koridorum oldukça geniş orayada gerekirse bir şişme yatak dusunuyorum...selamlar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

msh' Alıntı:
Hasan bey karavanınız hayırlı olsun. Bende bir t5 ile uğraşıyorum daha dogrusu ugraşmaya çalışıyorum. bulunduğum yerde malzeme bulmak biraz sıkıntı. kolay gelsin.

msh' Alıntı:
Hasan bey karavanınız hayırlı olsun. Bende bir t5 ile uğraşıyorum daha dogrusu ugraşmaya çalışıyorum. bulunduğum yerde malzeme bulmak biraz sıkıntı. kolay gelsin.

msh' Alıntı:
Say'ın msh bende size Kolaylıklar dilerim.imalatlarima başlamayı düşündüğüm şu Günler'de bende küçük Şehirde yasamanın dezavantajını yasıyorum....Selamlar....

Hafta sonu Ankara'da Seyfettin bey (Airboat) ile görüşeceğim umarım malzeme konusunda bana yardımcı olur.Bu arada destan Vahit bey ile de fikir alışverişi yapacağız...onunlada tanışıp görüşeceğiz insallah...

Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

Hasan bey neye ihtiyacınız olursa söyleyin izmirden bulur size gönderirim.
Saygılarımla...

Merhaba Kaan bey öncelikle size ve tum karavan dostlarına teşekkürler... Ihtiyac olursa mutlaka ararım..teklifiniz yeter...

ac4cf3652eae0f6f28ed9acb8fe18783.jpg
sevgili Vahit bey (destan) ile Ankara'da buluştuk.önce Vahit beyin dönüşüm aşamalarını birlikte etüd ettik.fikir alışverişi yaptık.Benim icin cok faydalı oldu.
Sağolsun Vahit bey bana cok yardımcı oldu..

ee167b5742fa14134c8b833aeeed6f3c.jpg

İşe aracı Şoför mahallindeki tavan döşemesini sökerek hızlı bir giriş yapmaya karar verdik.Kompresör ile hava tuttuğumuz her yerden toz duman çıktığını görünce tavan döşemesini sökmüşken iyi bir temizlikle kaplama işine başladım.
04369ab6665b99fbac84e6e75fa8bdb8.jpg
eb063ae4ef2a51246392f82190538a87.jpg
67a89cbba2c3d97a5edf1534a4445f25.jpg
286dbd60b592bb291a2d1b1738040d78.jpg
d7903aa17c7986bbc55881087b51e63a.jpg

ee167b5742fa14134c8b833aeeed6f3c.jpg

İşe aracı Şoför mahallindeki tavan döşemesini sökerek hızlı bir giriş yapmaya karar verdik.Kompresör ile hava tuttuğumuz her yerden toz duman çıktığını görünce tavan döşemesini sökmüşken iyi bir temizlikle kaplama işine başladım.
04369ab6665b99fbac84e6e75fa8bdb8.jpg
eb063ae4ef2a51246392f82190538a87.jpg
67a89cbba2c3d97a5edf1534a4445f25.jpg
286dbd60b592bb291a2d1b1738040d78.jpg
d7903aa17c7986bbc55881087b51e63a.jpg

Döşemeci den aldığım kumaşla tüm tavanı kaplamaya başladık Bildiğimiz derby Sıvı yapıştırıcıyı küçük bir fırça ile yapistiracagimiz yüzeye bolca sürdükten sonra 1-2 dakika bekleyip düzgünce yapışmasını sağladık bence çok guzel oldu...
8d3c6d6e8aaeed932b537e2e4c3b6028.jpg
c1f8af6d116f011576d7ba66ce6a9cd7.jpg
33a8f815af2a154d0798cf98fcdbfef4.jpg
ee384b37f62f0fad1559e77cd8ff3b88.jpg

Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

Merhabalar Haddim olmayarak ben açıklamaya çalışayım
Hasan bey Tapatalk adlı mobil uygulamayı kullanıyor.
Eğer İos programı eski ise yani ıphone eski bir modelini kullanıyorsa Tapa talk son surumunu update edemiyor dur. bu nedenlede eski tapatalk surumunde böyle bir hastalık bulunuyor.
siz bir adet mesaj gönderdiğinizi zandiyorsunuz ama tapatalk her bağlantı kopup tekrar kurulduğunda bu mesajı yeniliyor dolayısı ile 3 yada 4 tekrar mesaj yayınlanmış oluyor.
tek çözümü tapatalk komple silip yeni versiyon ile tekrar yüklemek tabi ios yada androit izin verir ise ( Güncel Sürümler mevcut ise). Bu konuda sorun yaşayan abilerimiz bir çok açıklama ve çözüm yöntemini daha önce siteden paylaştılar.
Hasan bey alakasız olan bu konu ile yer işgal ettiği için kusura bakmayın. Merak ve heyecan ile resimlerinizi bekliyorum.
Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.