Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan.okuyucu.180 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 277
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 185,537
Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

Ruhsattaki bir bölüm benimkinde 1.9 4 x 4 yazıyordu ağırlıkta 1200 kg yazıyordu

IMG 20150626 202145

Etiketler
Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Hayırlı olsun. Vergi dairesinden de değiştiğini teyit edin. Benim birbuçuk yıl sonra kendi müracaatımla değiştirildi, cezasıyla vergi farkı ödedim.
SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vahit Abi vergi dairesin de me yapacagim ? Nasıl başvuru da bulunacağım ?ruhsatla gitmem yeterli mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

hasan.okuyucu.180' Alıntı:
Vahit Abi vergi dairesin de me yapacagim ? Nasıl başvuru da bulunacağım ?ruhsatla gitmem yeterli mı?

Bulunduğun ildeki araçlardan sorumlu vergi dairesine müracaat edeceksin. Ben ruhsatla müracaat ettim kabul etmediler. Özellikle EK-1 belgesini istiyorlar halbuki EK-1 belgesi ruhsat çıkartmak için gerekli ama ısrarla EK-1 belgesi istiyorlar yanında da ruhsat fotokopisi bulunursa iyi olur. O belgeyi bende yoktu emniyetten alıp vergi dairesine götürmem üzerine değişikliği yaptılar. Vergi altı aylık 370TL oldu.

Ben de yeni bir İveco Daily camper sahibi olarak foruma katılmak istedim. Her ne kadar dönüşümü kendim yapmış olmasam da, iç dizaynı kendim yaptım ve oldukça değişik bir karavan oldu.
20150811 185127
20150811 185317
IMG 20150304 162858
20150811 185343
20150811 185044

20150811 185343

20150811 185044

93192a25d1f5d735f0ee1c3e59251374.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Merhaba;
öncelikle hayırlı olsun güzel olmuş, maaşallah.
Benim öğrenmek istediğim bu aracın arka tekerlekler 4 teker mi? 2 teker'mi? bütün resimlerine baktım anlayamadım resimde tek görünüyor, ama çift sanıyorum.
Çift tekerse B sınıfı ehliyet bu aracı kullanabiliyormu?
teşekkür ederim.

Hasan bey hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Trafik sigortasını yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız Ne kadara mal oldu?

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan bey hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Trafik sigortasını yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız Ne kadara mal oldu?

Karavan sigortası yaptırmak isteyen arkadaşlar Kamil Bayram beyin telofonu 05393413024 arayarak yaptırabilir.Kendisiyle görüşmeniz menfatiniz olabilir.

ben sigorta korkusuna karavana hala çevirmedim, vize bitene kadarda çevirmeyi düşünmüyorum. Ama kim kaça yaptırdı onuda merak ediyorum. Vu yüzden sordum, sizde yakın zamanda yaptırdınız, sizinki ne kadara mal oldu?

ben sigorta korkusuna karavana hala çevirmedim, vize bitene kadarda çevirmeyi düşünmüyorum. Ama kim kaça yaptırdı onuda merak ediyorum. Vu yüzden sordum, sizde yakın zamanda yaptırdınız, sizinki ne kadara mal oldu?

Ben Motokaravan olarak 800 TL yaptırdım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri