İzmir Balıkesir Çanakkale Çadır Güzel Campı Yerleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sonuvarb Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,143

sonuvarb

Yeni Üye
Yer
ADANA
izmir balıkesir çanakkale de güzel çadır kamp yerlerini bilen varmı. antalyadan izmire kadar kamp yaptım sorusu olan varsada sorabilir

Etiketler
Ynt: İzmir Balıkesir Çanakkale Çadır Güzel Campı Yerleri

mikerock' Alıntı:
İzmir Çeşme den başlayıp Fethiye de son bulacak kamplı bir rota çizmek istiyorum. Fakat kalabileceğim ve gezebileceğim yerler konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yardımcı olursan sevinirim.

Kuşadası kuştur kamping var. Kuşadası yolunda giderken deniz solda kalacak şekilde Kuşadası'nın sonunda geniş bir yer. fena değildi.
Kuşadası'nda milli parkı mutlaka gezin özellikle 1. koy çok güzel
birde önder kamping var merkezde yat limanının orada gördüm ama kalmadım.
Didimde Tavşanburun Kamping clup tarhan yanı orman kampı geniş bir yer gölgelik alan olarak çok güzeldi. fakat geçen sene gittiğimizde deniz anası vardı.ağustosun ortalarıydı 0256 825 65 04
Bodrumda Zetaş Kamping Gümbet'de deniz kenarında fena değildi ama gürültü çok kafa dinlemek için uygun değil temiz bakımlı bir yer sahibi de çok ilgiliydi 0252 319 22 31
Marmaris Çubucak orman kampı Datça yolu 25.km de çok nezih bir yer 20, 30 yıldır gidip kalan aileler var hepsi çok ilgili gelip yardımcı oluyorlar çadır kurmadan tut da eksiklerini bile tamamlıyorlar çok geniş bir alan karavan yeri ayrı dolap kiralıyorsun geçen yıl günlük 5 tl 0252 464 02 21
Fethiye Ölüdeniz'de Denizatı camping 0252 617 01 23 temiz , küçük , hoş bir yer.
hemen yanında şugar beach clup var orasıda kamp için güzel fakat kapasiteleri az dolu oluyor ,
katrancı orman kampı var kalmadık ama kalan aileler mutlaka tavsiye ediyor bidaha gidersem katrancıya kesin uğrarım 0252 633 64 06
Saydığım yerler hep elektrikli yanınıza uzatma kabloları alın işinizi kolaylaştırır.

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. İnşallah hedeflediğim gibi gezi olur ve fotoğraflarını burada paylaşırım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR