İzmir Grubu Off-Road / Safari Kazdağları & Assos Jeep Safari Gezisi (16-19 Mayıs 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan meliheris Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,098

meliheris

Yol yürüdükçe alınır
Yer
izmir
Web
www.meliheris.com
Sevgili dostlar Kazdağları&assos jeep safari turumuz keyifli bir gezi olarak sorunsuz tamamlandı. Bu gezimizle ilgili fotoları yüklemesini yapacağım..
Sevgiler

Ft

Etiketler
Ynt: İzmir Grubu Off-Road / Safari Kazdağları & Assos Jeep Safari Gezisi (16-19 Mayıs 2009)

amanın kare de görülen ne ?

Ynt: İzmir Grubu Off-Road / Safari Kazdağları & Assos Jeep Safari Gezisi (16-19 Mayıs 2009)

Sevgili Nejat dahasıda var. Bu fotolar Erdal abiden benimkilerde gelecek
Muhteşem bir gezi ve safari oldu..
Sevgiler

Melih fotoğrafların hepsini açık olarak yüklersen daha kolay izleriz ...

Görkem formundaymışsın anlaşılan da ikinci karede elinle destek vermeye çalışmanı anlayamadım :smiley:

100 5237

100 5238

bir ay içinde izmir'den üç kaz dağları gezisi, hepsi birbirinden güzel.

şimdi aşağıdaki kareleri kim anlatacak ?

100 5284

100 5285

100 5288

ve balık varmıydı balık :smiley:

Melih Bey'e emek verdiği için
herkese keyfini çıkardıkları için

çokça sevgi ve selamlar,

Sevgili Melih ;

Güzel olmuşş :smiley:, arkadaşlara selamlar

abi çok güzle olmuş ya süper bi gün imrenmemek elde değil başka yokmu fotoğraf

Çok keyifli bir gezi oldu :D
3 Defender, 2 disco-1 , 1 suzuki vitara dan oluşan grubumuzla Edremitten çıkıp tekrar edremite dönünceye kadar toplam 185 km yol yaptık.
Edremitte buluşmadan sonra Küçükkuyudan aramıza vitarasıyla katılan Orhan beyin kendi butik otelinde bize çay + kek ikramının ardından yola düştük.
Geçen gidişimizde (29 Ekim 2007) kaz dağlarının sonbaharını yaşamıştık. Bu kez ilkbaharı yaşadık. Hangisini tercih edersiniz diye sorulsa sonbahar derim. :smiley: Sonbaharda renkler çok daha değişik ve güzel, sarının her tonundan yeşile ve kahverengiye kadar her yon var. İlkbaharda yeşil çok hakim renk.

Bu kez rotamızda oldukça zorlu parkurlardan geçtik. Videolar mevcut ama çok uğraştım yükleyemedim :(
Kamp ortamlarımız, arkadaşlık, sevgi ve paylaşım çok güzeldi.
Gezinin sonunda güzel bir final yapmak için akçay yakınlarında bir dere yatağına girdik ve epeyce debelendik ;D
Sevgili Aykut biraz derine girince ön tekerlekler boşa dönmeye başladı, zira araç yüzmeye başlamıştı. Motoruı hemen stop etti. Su seviyesi direksiyonun alt hizasına kadar gelmişti. ::smiley:
Aracı oradan çekip kurtardık, emiş manifolduna dahi su girmişti :( Neyse ki ciddi bir hasar oluşmadan biraz temizlik ve elektrik donanımı bakımı ile atlatıldı. Ne de olsa defender ;D

100 5290

2007 29 Ekim sonbahar gezi fotolarından da 2 tane ekledim,
Renklerin güzelliğine bakın :smiley:
DSC04153

Img 2512 std

erdalyaman' Alıntı:

hakketten burası benim hızlıca geçtiğim yere çok benziyor hatta orasıysa tekerleğin yanındaki düz taşı ben koymuştum :smiley:

yamaçta tekerlek izlerini gören yok mu ?

:D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.