İZMİR GÜMÜLDÜR ORMAN KAMPI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gvsl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,007

gvsl

Sedat GÖVSULU
Yer
kastamonu
Selam Antalya manavgat sorgundan sonra izmir gümüldür orman çadır kampına gittik.
kamp özel işletmeci tarafından çalıştırılıyor çadır onlara ait konaklamak istedik ve çadır kiraladık .Çadırları okadar sık yanyana kurmuşlarki insan gündüz vakti nefes alamaz durumda yaklaşık 200 kadar çadır var onlara ait.sezonlık gelenler zaten en gölge yerleri kapmışlar.denizi güzel kum,ayrıca gece geç saatlere kadar çadırların hemen yanında disko da yüksek sesle müzik çalıyorlar.
kısacası beğenmedik gümüldür orman kampını paylaşmak istedim.birkaç fotoğraf paylaşayım

SUC53319

SUC53332

Etiketler

Ynt: İzmir Gümüldür Orman Kampı

Merhaba mavifatih izmirin alt tarafı derken akdenize doğrumu yoksa marmara'ya doğrumu bilemedim.Ama ben sana bildiğim kadarıyla bildiğim,
yerleri yazayım.Yukarıda belirtdiğim geçen yaz kaldığım kamp alanından KUŞADASI tarafına devam et eski adı DENİZATI yeni adı HİPO KAMP olan mükemmel bir orman kampı
var denizi harika kum ve sığ ayrıca işletme temiz orası hem otel hem karavan-çadır kamp alanı her türlü imkan var.İkincisi denizatın dan çık yine kuşadası istikametine devam et çıkuraltı mevkiinde KALEMLİ orman kampı var orasıda güzel çam ağaçları ile kaplı ama hafta sonu günübirlikçiler geliyor ve çok kalabalık oluyor hafta içi sakin.Oradan çık
tekrar kuşadası istikametine devam et yol üstünde küçük kamp alanları var.Böyle devam ediyor kuşadası didim...
İsterseniz İZMİR çeşme ılıcalar paşa limanı mevkiinde harika bir kamp alanı var v kamp orayıda tavsiye ederim.
bana göre izmirin yukarısında DİKİLİ içinde ikizler kanping var ama o çadırı kendisi veriyor ,oradan çık ayvalık tarafını devam et AYVALIK ÇAMLIK kanping var fiyatları biraz yüksek denizi vasat.İşte böyle.Ben bu sene bayramın ikinci günü yola çıkıp AYVALIKDAN GİRİP DİKİLİ ,ÇANDARLI ,YENİ FOÇA ESKİ FOÇA ,ÇEŞME, ALAÇATI ,ILICA, GÜMÜLDÜR VE SON OLARAK ESKİŞEHİR ŞEKŞLİNDE TATİLİMİ BİTİRECEĞİM.
Sizede şimdiden iyi tatiller.
Sedat.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR