İzmir Karagöl Buluşması 14-16 Mart 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan m.ayhanozerden Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,183

m.ayhanozerden

Yeni Üye
KARAGÖL ETKİNLİĞİ
İzmir, Yamanlar, Karagöl’e bir gezi düzenlenmiştir. Karagöl’e ait görselleri www.karagol.gen.tr adresinde görebilirsiniz. Görsellerden de izleyebileceğiniz gibi Karagöl bu mevsimde muhteşemdir. Karavancı arkadaşlarımızın güzel bir hafta sonu geçirmeleri ve arkadaşlarımız arasında kaynaşmaya vesile olması dileği ile.
KARAGÖL KAMP ALANI
Karagöl Kamp alanı yılın 12 ayı açıktır. Kamp alanında Elektrik, Su ve Tuvaletler mevcuttur. İçerisinde şöminesi de olan, makul fiyatlarla hizmet veren bir lokantası da vardır. Lokanta kahvaltı hizmeti de vermektedir. Kamp ve Karavan Derneği üyelerine %10 tenzilat yapmaktadır.(Örnek olarak, üyelerimize, serpme kahvaltı 11.25 TL, ızgaralar, garnitürlü, 11.25 TL). Kamp alanında telefonlar sadece lokanta bölümünde çekmektedir. Karagöl, İzmir Çevre Yolu-Girne Caddesi kavşağından, Yamanlar istikametinde, takriben 25 km mesafededir Karavanlardan her geceledikleri gün için 20 TL ücret alınacak ve karavanlara elektrik verilecektir. Ancak karavanında elektrikli ısıtıcı kullananlar her gün için ilaveten 7 TL elektrik ücreti ödeyeceklerdir.

GEZİ PROĞRAMI
14 Mart Cuma
Saat 10:30: Örnekköy Mezarlığı girişinde buluşma. Bu nokta aşağıda detaylı tariflenmiştir.
Saat 10:45 : Karagöl’e hareket (Gezi Grup Başkanı Serkan Güranç, telefonu 507 745 99 46)
Karagöl’de yerleşme,
Saat 12:30 Ögle yemeği
Doğa’da yürüyüş yapılması, açık alanda ve lokanta şöminesi önünde sohbetler.
Akşam Yemeği: Tesisin Lokantasında, şömine başında, toplu akşam yemeği (isteyen karavancılar lokantaya yiyecek getirebilirler, ancak her türlü içecek lokantadan, bedeli karşılığı, temin edilecektir.)
Akşam yemeği sonrası, kamp ateşi etrafında karavancı korodan yurttan sesler.
Karavanlarda istirahat
NOT :Karavancı arkadaşlarımız, Karagöl’e gelişlerini, derneğe bilgi vererek, istedikleri gün ve saatte yapabilirler

15 Mart Cumartesi
Geziye bugün katılacaklar için:
Saat 10:30: Örnekköy Mezarlığı girişinde buluşma.
Saat 10:45 : Karagöl’e hareket. (Gezi Grup Başkanı Levent Şit telefonu 542 211 78 75)
Karagöl’de kuş sesleri ile Uyananlar:
Saat 9:00 : Sabah Kahvaltısı. Arzu edenler sabah kahvaltılarını Lokantada yapabilir.
Saat 11:30’a kadar ocak başında sohbet ve doğa yürüyüşü
Saat 11:30 Kampa yeni gelen arkadaşlarımızı karşılama
Saat 12:30 Öğle yemeği
Doğa’da yürüyüş yapılması, açık alanda ve lokanta şöminesi önünde sohbetler.
Akşam Yemeği: Tesisin Lokantasında ,şömine başında, toplu yemek (isteyen katılımcılar lokantaya yiyecek getirebilirler ancak her türlü içecek lokantadan, bedeli karşılığı temin edilecektir.)
Akşam yemeği sonrası, kamp ateşi etrafında karavancı korodan yurttan sesler.
Karavanlarda istirahat

16 Mart Pazar
Saat 9:00: Karavan Park alanında topluca kahvaltı
Kamplar, Karavan Park Yerleri, Karavan, Karavancılık ve Karavanlı geziler üzerine sohbet ve Derneğimize yön verecek öneriler geliştirilmesi,
Saat 12:30 Öğle yemeği
Serbest zaman
Buluşma noktası tarifi: Örnekköy Mezarlığı girişi:
Karşıyakadan gelecekler için: Girne Caddesini hiçbir tarafa sapmadan takip edin. İzmir Çevre Yolu-Girne Caddesi Kavşağından sonra yaklaşık 2 Km
İzmir istikametinden gelecekler için: İzmir Çevre yolundan Örnekköy (Girne) kavşağından çıktıktan sonra, Yamanlar istkametinde, 2 Km.
Derneğimizin ilk gezisi olması nedeni ile arkadaşlarımızın geziye katılma konusunda gerekli hassasiyeti göstermelerini dileriz.
Geziye katılacak arkadaşlarımızın, karavan park sahasının ayarlanabilmesi için, en geç 11 Mart 2014, Salı gününe kadar Derneğimize katılımları konusunda bilgi vermelerini önemle rica ederiz. İrtibat numaraları aşağıdadır.
İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEGİ
M. Ayhan Özerden 532 322 17 45
Levent Şit: 542 211 78 75
Serkan Güranç: 507 745 99 46

Etiketler
Başkanım kısmetse ilk Motokaravan konaklamamızı Karagöl de gerçekleştireceğiz. Şimdiden çok heyecanlıyım. Doğaya geziye karavancılığa meraklı tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Ynt: İzmir Karagöl Buluşması 14-16 Mart 2014

merhaba
karavanım yok ama karavan topluluklarına girmek istiyorum. Paylaşımları çok severek ve ilgiyle takip ediyorum ve benimde böyle bi hayalim var sizlerin tecrübeleriyle işe erkenden koyulup karavan almayı hayal ediyorum. Teşekkür ederim

Not: İzmir'de öğrenciyim henüz :smiley:

Arkadaşlar gelebilecek her karavancı arkadaşımızı bekliyoruz..güzel bir kış kampı olacaktır...

Sadık Bey,
Gençlerimizin kamp ve karavan ile ilgilenmeleri bizleri son derece memnun etmektedir. Sizleri aramızda görmek ne güzel olur.
Lütfen, İzmir Kamp ve Karavan Derneği ile irtibata geçerseniz. Sizi daha yakından tanımak isteriz.
M.Ayhan Özerden

serkanguranc' Alıntı:
Arkadaşlar gelebilecek her karavancı arkadaşımızı bekliyoruz..güzel bir kış kampı olacaktır...

Serkan bey,
Buradaki yorumunuzdan sadece karavanı olan arkadaşları beklediğinizi algıladım üzüldüm doğrusu oysaki bende nacizane çadırımı ve uyku tulumumu alıp gelmeyi planlıyordum.
Ama olsun gönüller bir olsun umarım birgün bende bir karavan sahibi olup aranıza katılabilirim şimdiden güzel bir kış ( nasıl bir kış yaşıyoruz o ayrı) kampı geçirmenizi dilerim.

Sevgili Cem Bey, mesajınızı yeni okudum. Serkan Bey ve ben K.Yakada ikamet etmekteyiz ve birçok arkadaşımızla beraber İzmir Kamp Karavan derneğine geçen ay üye olduk. Kesinlikle bütün dostlarımızı kampçı,karavancı,çadır kuran uyku tulumuyla gelen,aracı ile,motorsikleti ile gelen ; neticede kim olursa olsun bu işe sevdalı tüm dostlarımızı Karagöl gezimize bekliyoruz. Herhalde bir yanlış anlaşılma olduğu düşüncesindeyim. İstediğiniz an bizlerle iletişim kurabilir dertleşebilirsiniz. Selamlar,sevgiler.

gunozkolayli' Alıntı:
Sevgili Cem Bey, mesajınızı yeni okudum. Serkan Bey ve ben K.Yakada ikamet etmekteyiz ve birçok arkadaşımızla beraber İzmir Kamp Karavan derneğine geçen ay üye olduk. Kesinlikle bütün dostlarımızı kampçı,karavancı,çadır kuran uyku tulumuyla gelen,aracı ile,motorsikleti ile gelen ; neticede kim olursa olsun bu işe sevdalı tüm dostlarımızı Karagöl gezimize bekliyoruz. Herhalde bir yanlış anlaşılma olduğu düşüncesindeyim. İstediğiniz an bizlerle iletişim kurabilir dertleşebilirsiniz. Selamlar,sevgiler.

İlginiz için teşekkür ederim Günöz bey :smiley: :smiley: Selamlar ve sevgiler benden.

merhabalar
Kısmetse cumartesi günü 3-4 arac katılacağız..gelecek arac ve kişi sayısı netleştiğinde forum üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.sabırsızlıkla bekliyoruz..buarada dipnot olarak .. İzmir Kamp Karavan derneğine resmi üyelik başvurusu için form ve dökümanların getirilmesini rica ediyoruz..
sevgiyle kalın
A.erim özbiler

Erim Bey,
Mesajınız bizleri son derece memnun etmiştir. Sizlerle tanışmak için sabırsızlıkla bekleyeceğiz. Karagöl deki yerleşimi organize edebilmemiz için gelecek karavan sayısını bilmemiz çok önemli. Benim Telefonum 532 322 17 45, telefon ile de irtibata geçebilirseniz çok seviniriz. Güzel bir gezi olması dileği ile selamlar, sevgiler

Merhaba Erim cim ..nasılsın ?...İnşallah Karagölde keyifli bir kamp geçirir bol bol sohbet ederiz....Hepinizi bekliyoruzz...

serkanguranc' Alıntı:
Cem Ceminayyyyy sen yabancı değilsin sen gel ben karavanımda ağırlarım seniiiii dostummmm.... :smiley:

O zaman geliyorum yerimi ayırın........
ama ben Salih abinin karavanında kalayım zira sen çok horluyorsun dostum :smiley: :smiley: :smiley:

Ya çok ayıpppp...Döndünmü İstanbuldan?Eğer İzmirde olursan günü birlikte gelirsin bir hava alırsın konuşuruz...

Nasipse yarın dönüyorum gelince arayacağım yerimi şimdiden hazırlayın mazeret kabul etmem çadırda yatarsın vallahi.:smiley: :smiley:

Merhaba Erim cim ..nasılsın ?...İnşallah Karagölde keyifli bir kamp geçirir bol bol sohbet ederiz....Hepinizi bekliyoruzz...
[/quote]
Merhabalar serkan ..uzun zamandan beri yanyana gelemedik..böyle faydalı bir organizasyonda yanyana gelip sizlerle hasret gidermek,aynı havayı teneffüs etmek ..bizleri mutlu edecektir.eminim çok faydalı ve güzel bir etkinlik olacak..görüşmek dileği ile ...
sevgiyle kalın
A.erim özbiler

Ayrıca etkinliği organize eden dostlarımıza teşekkür ediyoruz..:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR