izmirden cj6 için yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan berduş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,288

berduş

Yeni Üye
Yer
izmir
formları okudukça daha çok kafam karıştı netteki satılık ilanlarının bazılarında 2000 yada 2500 cc motorlar görüyorum cj 5-6 larda araçların resimdeki görüntüleri iyi sahipleriyle görüşünce (kimse benim yoğurdum ekşi demez) mantığıyla anlatılıyor araçlar çevremdede bu tarz aracı olan kimse yok bazıları lada niva al diyor ama benim gönlüm cj6 dan yana hatta bir kaç ilan üstünde düşünüyorum. arabo.com ilan no 50266457 bursa inegöl 4200cc ---- arabam.com ilan no 3993517 izmir buca 2000cc ---- sahibinden.com ilan no 10256229 afyonkarahisar 2500cc sizce hangisi doğru tercih olur

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95031.0#ixzz2Lp4lmZRF

Etiketler
Ynt: izmirden cj6 için yardım

slm,
bence kesinlikle iyi bir tercih diye kararı kimse burdan veremez.işi bilen bir usta ile gidip bakmanız şart.çok önemli.yoksa astarı yüzünden pahalıya gelir.cj de motor,yürür aksam çok önemli,şanzıman,defransiyeller çok önemli.pahalı ve zahmetli parçalar.unutmayın bir bilenle beraber bakın ve karar verin.burdan olmaz o iş.
saygılarımla.Nico

1994 model şimdiye kadar bir eşini görmedim 2500 cc yıllık vergisi 90 tl şehir içi kullanımda bu günün şartlarıyla 60 krş yakıyor.yürüyen aksamında hiç bir masrafı yok orjinal 4 vites diğer eski model cj 5 ler gibi çakma hiç bir parçası yok.fotolarınıda atıyorum beğenirsen aracım satılık.aracıma garantide veririm. araçta ses sisteminden 5 tonluk vinçe kadar her şay var . telefonum 05345514811.

IMG 20130213 142727

IMG 20130213 142702

IMG 20130213 142717

IMG 20130216 173845

aracınızın neresi orjinal ön göğüs orjinal deil ayrıca cj5 in kapıları s şeklindedir sizinki tadilatla u yapılmış

94 cj 5 ilk defa duyuyorum, hardtop, kapı şekli, göğüs ve motoruda hiç bir cj de görmedim. bu araç farklı bir ülke üretimimi. mahindra vs gibi ??

jpcj7' Alıntı:
http://www.cherokee-fr.com/~jeepfamily/Asie/Iran/SAHRA/Sahra8397.htm

Bunlardan galiba.
ta kendisi .amerika üretimi bitirmiş iran başlamış.motorunuda mıtsubıshı pajero motoru koymuşlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri