DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Izmirli Ailelerle Kamp Yapmak

'DOĞA SPORLARI' forumunda ROCKBURN tarafından 13 Nisan 2017 tarihinde açılan konu 527 kişi tarafından okunmuş, 8 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. ROCKBURN

ROCKBURN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhaba esim ve çocuklarla aktif bir yaz planlıyoruz arastirtik biraz ama su an aktif bir grup yoktu.Ve kendimiz boyle bir grup kurmaya karar verdik.sadece ailelerden olusan cocuklu veya cocuksuz "izmirli aileler" katilmak isterseniz birlikte plan yapabiliriz. umarim bir cok aile katilir... Hem bizler hem de çocuklar için sosyalleşebileceği bir ortam oluşur.

aydem bunu beğendi.
    Etiketler:

2. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    361
    Izmir civarinda cok etkinlik yaptim ve cok etkinliklere katildim. Bu tarz bir baslik acarak amaciniza ulasmaniz zor. Bunun yerine genel kamplara gidip tanistiginiz ve anlastiginiz bir iki aile kimselere pek duyurmadan beraberce etkinlikler yapmayi deneyebilirsiniz. Amaciniz ailelerle kamp yapmaksa boylesi daha uygun olur kanaatindeyim. Benimki sadece bir fikir alisverisi tercih sizin ama bu basliktan bir gezi veya kamp zor cikar. Bilginize...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ROCKBURN bunu beğendi.

3. ROCKBURN

ROCKBURN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    ilgi ve bilginiz için teşekkürler...

4. DUYGUMETO

DUYGUMETO Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Bizim de böyle bir planımız vardı. Katılmak isteriz

ROCKBURN bunu beğendi.

5. drares

drares Haşmet Kalkancı

Alınan Beğeni:
    72
    Merhaba, ben İzmir kamp ve karavan derneği yönetim kurulu üyesiyim. Biz düzenli olarak etkinlikler yapmaktayız. Ailecek katılabileceğiniz uygun ortamlarda kamp yapıyoruz. Katılımcılar genelde karavanlı ama aramıza çadırlarıyla katılanlar da oluyor. Bu hafta sonu Foça Sazlıca kampta etkinliğimiz olacak, katılmak isterseniz bana özel mesaj olarak telefon numaranızı yazın. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız :smiley:

ROCKBURN bunu beğendi.

6. ROCKBURN

ROCKBURN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    mayıs ayında bir etkinlik planlıyoruz size de uygun bir tarihi kararlaştırır ve hep birlikte kamp yapabiliriz. size özelden dönüş yapıcam...

7. ROCKBURN

ROCKBURN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    mayıs ayında bir etkinlik planlıyoruz size de uygun bir tarihi kararlaştırır ve hep birlikte kamp yapabiliriz. size özelden dönüş yapıcam...
    merhaba bu hafta katılmamız zor ama diğer etkinliklerinizi nereden takip edebiliriz...

8. drares

drares Haşmet Kalkancı

Alınan Beğeni:
    72
    Facebook sayfamız aktif, derneğimizin internet sitesi de yakında güncellenecek. İsterseniz buradan bana mesaj da atabilirsiniz.

9. ROCKBURN

ROCKBURN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Kamp tarihimiz 13-14 mayıs katılmak isteyenler buyursun...

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...