İzmirli Karavancılar Yeni yıla merhaba diyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,791

supergezgin

Karavan Yönetim
Yer
Konya
Web
www.ukkf.org
Değerli Karavancı dostlar,

İzmir KKD'nin bir duyurusunu sizinle paylaşmak istiyorum. Katılmak isteyen arkadaşlarımızın bilgisine sunulur.

Erdal Ötügen

Sayın Üyelerimiz,
Derneğimiz 27.Ocak.2013 günü
"YENİ YILA MERHABA" etkinliği düzenlemiştir.
•Toplu kahvaltı etkinliği 27. Ocak. 2013 Pazar günü Saat 10.30 da yapılacaktır.
•Kahvaltı yeri olarak geçen yıl yapılmış ve tarafınızdan beğenilmiş olan ZİGANA RESTAURANT seçilmiştir. Bildiğiniz gibi çevredeki diğer kahvaltı mekanları Pazar günü bu kadar kişiye, uzun süre oturup, sohbet edecekleri zamanı tanımamaktadır.
•Tesis her türlü hava şartlarında içeride ve dışarıda servis yapma imkanına sahiptir.
•Kahvaltı 18 çeşit serpme kahvaltı, ve sınırsız çay şeklinde olacaktır. Tesis extra isteklere cevap verebilecek yetenektedir.
•Kahvaltı ücreti kişi başı 13.00 TL olarak belirlenmiştir.
•Tesisde arzu edenler için ızgara et ve tavuk çeşitleri almak da mümkündür.
•Tesisin yeri İzmir-Torbalı istikametinde hava alanı kavşağını geçtikten sonra, Kısıkköy Mobilyacılar Sitesine gelmeden yolun sağ tarafındadır.
•Bu etkinliğe çevrenizde kamp ve karavancılığa ilgili olan tüm dostlarınızı da davet edebilirsiniz.
•İzmir bölgesi Gezenbilir üyelerinide aramızda görmek isteriz.
•Sizlere tesisin daha iyi hizmet verebilmesi için, etkinliğe katılacak üyelerimizin 20 Ocak 2013 gününe kadar katılacak kişi adedini bizlere mail veya telefonla bilgi vererek rezervasyon için adet belirlememize yardımcı olmalarını özellikle rica ederiz.
•Başkan - M.Ayhan Özerdem 0532-322 17 45
•Başkan Yard.- Levent Şit 0542- 211 78 75
•Sekreter - Vedat Sayınsoy 0532- 260 54 54 mail : vedat@sayinsoy.com veya izmirkampkaravanderneği@gmail.com
•Sayman - Gürsel Kaya 0532- 599 79 69

Yeni yılın bu ilk toplantısında birlikte olmak ümidiyle,
Yeni yılınızı kutlar, gelecek günlerin sizler ve tüm sevdikleriniz için sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu olmasını dileriz.

İzmir Kamp ve Karavan Derneği Yönetim Kurulu adına YKB

Ayhan Özerden

Etiketler
Ynt: İzmirli Karavancılar Yeni yıla merhaba diyor

İzmir Kamp Karavan Derneği başkan ve üyeleri dostlarımıza yeniyılın ilk buluşmasında keyifli bir hafta sonu diliyorum.

Saygı ve Selamlar.

Ayhan başkanım,
Şahsınız da tüm İzmir bölgesi karavancılarına en içten sağlık ve mutluluk dileklerimin iletilmesini rica ederim.
Sevgi ve selamlarımla,

Rüzgar Hüseyin

Merhaba; Erdal bey,
Bu etkinliğe katılmayı çok isterdim, lakin işlerim dolayısıyla mümkün olamıyacak.
UKKF- İzmir karavan derneğine üyeyim.Bu sayede bazı arkadaşlar ile yüz yüze tanışma ve toplu konaklama fırsatım oldu daha önce.
Sizinlede tanışmayı çok arzu ederdim.İnşaallah önümüzdeki etkinliklerde.
Şahsınız ve diğer karavancı arkkadaşların bu etkinlikte keyifli ve mutlu olmasını dilerim.
Selamlar, saygılar.

İzmir Kamp ve Karavan Derneği üyeleri ve katılımcı doğa ve karavan sever bütün arkadaşlara güzel bir hafta sonu etkinliği dilerim,

Yeni Yıla Merhaba etkinliğimiz için iyi dileklerini ileten tüm dostlara gönülden teşekkürler.
M. Ayhan Özerden
İzmir Kamp Karavan Derneği bşk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.