İzoff Kıranyurt Kampı ve Off-Road Gezisi (18-19 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dronder Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,509

dronder

www.hayatdis.com
Yer
kocaeli/merkez
Web
www.hayatdis.com
katılımcı listesi…

1. Cevat Gümüş  (tahoe)
2. Doğan Özesener (niva)
3. Mustafa Özdağ (xj)
4. Erkan Ekşioğlu (xj)
5. Fatih Yazıcı (zj)
6. Sadullah Keleş (defender)
7. Umut Öcal (xj)
8. Önder Özdenkaya (zj)

Cumartesi günü Mustafa abinin galerisinde buluştuktan sonra market alışverişi yapıp kıranyurt yaylasına doğru yola koyulduk. Cevat abi yayla evinde bizi bütün misafirperverliği ile bekliyordu. Mangal yakılmış, salatalar hazırlanmış, sofra kurulmuş vs. vs. bizi mahcup etti.

Yemekten sonra biraz sohbet ve sonra gece etabı…

1. Fatih Yazıcı (zj) copilot Mustafa Özdağlar
2. Erkan Ekşioğlu (xj) copilot Önder Özdenkaya
3. Umut Öcal (xj) copilot Sadullah Keleş

Etiketler
Ynt: İzoff Kıranyurt Kampı ve Off-Road Gezisi (18-19 Nisan 2009)

Cumartesi alışveris sonrası cherokee kardeşliği

IMG 0800

IMG 0801

IMG 0802

IMG 0803

Pazar günü her yer kuru olduğundan çamur bulamadık. Fakat izoff “iz”den çıkmaya niyetli idi. Sonun dişimize göre bir yer bulduk ve daldık bayıra. Daha önce hiçbir aracın geçmediği yerde önce yürüyerek keşif yaptık ve uzun bir bayırdan sonra yola kavuştuğunu gördük. Ama orman içi araç geçişi pek mümkün değildi. Sadullah ve Mustafa abi orman içinde balta ile yol açtılar ve ilk Fatih abi rampaya vurdu. O çıktıktan sonra Erkan abi ve bende çıktık. Sonra güzel bir alan bulup mangalımızı yaptıktan sonra dönüşe başladık…

Erkan abinin arkasında ben bağlıyım. Bi noktaya kadar benim vinç boşta ve erkan abi kendini vinçliyor. Sonra o durup sabit nokta oluyor ve ben vinçliyorum. Bu fikirde Mustafa abiden çıktı ve bize en az 30 dak. kazandırdı

pazar günü dönüş yolunda şarampole yuvarlanmış murat 124'ü kurtardık...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=30590.0

rampa çekilmiş birçok video var...

onları akşama yükleyeceğim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR