Jeep 3.7 Limited Vuruntu Sorunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mhayrettin20 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 631

Mhayrettin20

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar aracım 2003 model jeep cherokee 3.7 liberty limited. Aracıma çıkma şanzıman takıldı eski şanzıman 2den 3e geçmiyor boşa düşüyordu açıldı suyla çalışmış daha önce,çatlatlar oluşmuş değişmesi gerek dedi usta. Daha bugün teslim aldım aracı ama şimdi de p den dye yada d den r ye geçişlerde ciddi bir vuruntu yapıyor daha önce yoktu böyle birşey usta 1000km bin adaptasyonunu görelim dedi o kadar masraf ettim daha iyi olacak derken vuruntular çok rahatsız etti. Adaptasyon sonucu geçer mi bu vuruntu fikirlerinizi merak ediyorum.

Etiketler

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
kolun ayarında bir sorun olabilirmi? arada kalıyordur vites seçici.

GC2013

Ana Kamp
Yer
Izmir
Adaptasyon dedigi durumdan ki kararsizlik P-D veya D-R gecislerinde olmaz. Surekli de yapmaz. Sorun halledilmemise benziyor

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

KLL

Yer
Ankara
mekanik olarak vites seçici kolun ayarına bakmak lazım herşeyden önce. kilit mekanizması var. vidalı ayarı olur.

Mhayrettin20

Yeni Üye
Usta sorun beyinden demişti 2 ay içinde 4 farklı çıkma şanzuman beyin geldi hepsinde farklı farklı sorunlar oldu kiminde şamzuman kendini korumaya aldı kiminde vuruntular daha fazla oldu. Aracımı eski haline getirip teslim edecekler. Denizlide bu işin çözülebileceğini düşünmüyorum. Bu işi düzgün bir şekilde zamanında yapabilecek yer araştırıyorum şehir önemli değil götürürüm aracımı fikirlerinizi yardımlarınızı bekliyorum.

KLL

Yer
Ankara
sorunun elektronik olduğuna nasıl karar verdiniz? P deyken mekanik bir kilit var kolun düğmesine basınca kablo çekilip kiliti açılıyor. kontak ile birlikte çalışıyor herşey. o kilit mekanizmasının ayarı olmalı eski usul otomatik şanzumanlarda. ona baktınızmı? yani olması gereken yere kadar gitmiyordur mesela. arada kaldığı için lönk diye geçiyordur vitese.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,271
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,774
Kayıtlı Üye Sayımız
168,223
Kaydolan Son Üyemiz
mygaravl
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 24 Saatte Ziyaret Eden
Son 30 Günde Ziyaret Eden

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir