Jeep 99 WJ Geri Gitmiyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ervam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,537

ervam

Kamp I
arkadaşlar bu gün kocaelinin köylerinde dolaştım sorun yok arabayı park etmek için geri taktım ve takırtı jeep kaldı geri gitmiyor sol arka kasıyor ama ileri sorunsuz gidiyor yarın tarotonun sahibi tarkan bey amerikan ustasından randevu aldı bakalım ne çıkıcak çekiçiyle gidiçem sorunu öğrenince paylaşırım sağlıcakla kalın.ÇEKİCİ ÜSTÜNDE GRAND CEHEROKEE :mad: :(

Etiketler

Ynt: Jeep 99 WJ Geri Gitmiyor

yarın sabah size gelicektim servise sokucaktık jeep i ama adamın biri öyle bayıldıki arabaya sonrada durum ortada insallah çok detaylı birşey çıkmaz ama geri gelirken tekerlek bir tur dönüyor ve sonra sol taraf kasıyor gitmiyor arazide boştayken tekrar vitese geçmiyor dişli sesi geliyor ilgine teşekkür ederim

bostancıda amerikadan gelen tanzer ustaya gittim a dan z ye baktırdım sıfır aks takıldı 700tl sanjıman yağı ve filitreleri değişti motor yağı fren balataları vs değişti sorun balatarın takıldığı sistemin civatası çikmış janta takılmış sorun oymuş şu anda sıkıntı yok çekiş ve yakıt çok değişti ama usta çok iyi amerikada jeep ustalığı yapmış ve mengerlerde çalışmış sonrada ortak dükkan açmış tavsiye ederim bütün gün uğraştı verdiğim işçilikte 300tl

hayır daha önce aks keçesini değiştirmek için söktüm soldan sağ aks çıktı bende aks kaynağı yaptırdım ama güvenemedim ondan değişti

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri