Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gdumrul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,500
Haklısınız ekspertiz sıkıntı, 3. Sahibiymiş ama açıkcası ne zaman aldığını ve neden sattığını sormadım, bildiğiniz bir araçmı, yeni aldığını nerden biliyorsunuz

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

plakasından yeni satış gördüğü belli, önceki sahiplik sayısını da öğrenmeye çalışın
ayrıca fiyat da yüksek, bir takım lastik parası çıkmayacak diye masraflı bir araç almayın.
bence bu araçlara da bir bakın derim, hem istanbul da iyice baktırabilirsiniz, sonuncusu yetkili servis bakımlı bile olabilir
2006 Jeep Cherokee 2.8 CRD 80.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 688701792

2005 Jeep Cherokee 2.8 CRD 63.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 660697504

2006 Jeep Cherokee 2.8 CRD 75.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 675074202

plakasından yeni satış gördüğü belli, önceki sahiplik sayısını da öğrenmeye çalışın
ayrıca fiyat da yüksek, bir takım lastik parası çıkmayacak diye masraflı bir araç almayın.
bence bu araçlara da bir bakın derim, hem istanbul da iyice baktırabilirsiniz, sonuncusu yetkili servis bakımlı bile olabilir
2006 Jeep Cherokee 2.8 CRD 80.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 688701792

2005 Jeep Cherokee 2.8 CRD 63.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 660697504

2006 Jeep Cherokee 2.8 CRD 75.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 675074202
İlk yolladığınızın fiyat yüksek gelecek, ikinci ilandaki araçta da hacizlik bir durum olduğundan satış yapamıyormuş, 3. İlan kaldı yarın arayacağım 70.000 tl gibi bir rakam teklif edeceğim. Aslında eskiden proğramlarına dahil olduğum offroad klübündeki birinde 2005 model varmış, ona da bu gece bakacağım, fotoğrafları sizinle paylaşırım. Her ne kadar çok off road a katılmamış deseler de(ki az çok öyle olduğunu biliyorum) yine de biraz ön yargı ile gideceğim

Bende 2004 Model 2.8 crd var 295.000 km'de. (291.000 km'de aldım)
Evet, motoru gürültülü çalışıyor ama kime ve neye göre?
Yaklaşık 2,500 devirden sonra çıkardığı ses insanın gaz pedalına daha çok basmasına sebep oluyor. Tercihler, zevkler?

Bunun dışında, 15 yaşında olan bu araç için biri gelir bana boyası var mı diye sorarsa direk kovarım.
Allah için 1 kişi, sadece 1 kişi motoru çalışıyor mu, şanzuman nasıl diye sormuyor.
Boyası değişeni var mı diye soranlar kulaktan dolma bu cahillikle yanaşıyor. Kazası var mı dese neyse...

Birde km ne kadar düşük olursa olsun 2004 crd 75.000 olurmu? El insaf
295.000 km'yi kabul edene 65.000 TL'den satarım o zaman. Hodri meydan

Çok merak ettim, nasıl bir farklılık var

2004 öncesinde WJ deki 45rf/545rf var. 4 sabit, değişken 5. overdrive vites oranlı. O şanzıman ile o araç daha çabuk hızlanabiliyor. sorunsuz id WJ zamanında.

2004 ve sonrasında 42rle diye ekonomi odaklı uzun oranlı, dış hava ısısı ve iç yağ ısısına aşırı duyarlı başa bela bir şanzıman var. yazın kickdownları geç yapar, ivmelenmeyi azaltır vs. ben sorun yaşamamıştım ancak hantaldı. 190 bin km boyunca arızalanmadı.

2004 öncesinde WJ deki 45rf/545rf var. 4 sabit, değişken 5. overdrive vites oranlı. O şanzıman ile o araç daha çabuk hızlanabiliyor. sorunsuz id WJ zamanında.

2004 ve sonrasında 42rle diye ekonomi odaklı uzun oranlı, dış hava ısısı ve iç yağ ısısına aşırı duyarlı başa bela bir şanzıman var. yazın kickdownları geç yapar, ivmelenmeyi azaltır vs. ben sorun yaşamamıştım ancak hantaldı. 190 bin km boyunca arızalanmadı.
Teşekkür ederim, bilmediğim birşeyi öğrendim, Kj lerde de aynı durum sözkonusu mu?

2006 Jeep Cherokee 2.8 CRD 75.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 675074202 usta kontrolünde sorun çıkmaz ise bu aracı alacağım sanırım, aslında temiz bir renegade olsa daha iyi olurdu civatalı çamurşuk ve üsteki ledler artı alt korumalar bence deri koltuktan daha büyük avantaj

Gönlündeki olur inşallah, ama ben benzinli tercih ederdim, benim şahsi tercihim benzinliden yana. İyi bir montajla bagaj da fazla ölmüyor.

Gönlündeki olur inşallah, ama ben benzinli tercih ederdim, benim şahsi tercihim benzinliden yana. İyi bir montajla bagaj da fazla ölmüyor.
Benzinli de model yılı ile ilgili farklılıklar nedir? Yani 2003 ve 2004 mü yoksa 2005 ve 2006 mı tercih edilmeli.
Aslına bakarsanız lpg ile ilgili kaygım bagaj dan ziyade motora verebileceği zararlar, bir süre gündelik kullanıp en nihayetinde hafif off road içün haftasonu aracı yapacağım, sanırım arazi içinde 3.7 motor daha Avantajlı.
1 sorum da şudur ; limited versiyonuna renegade de olan civatalı çamurluk uyar mı uayarsa bulabileceğim yerler var mı

Benzinli de model yılı ile ilgili farklılıklar nedir? Yani 2003 ve 2004 mü yoksa 2005 ve 2006 mı tercih edilmeli.
Aslına bakarsanız lpg ile ilgili kaygım bagaj dan ziyade motora verebileceği zararlar, bir süre gündelik kullanıp en nihayetinde hafif off road içün haftasonu aracı yapacağım, sanırım arazi içinde 3.7 motor daha Avantajlı.
1 sorum da şudur ; limited versiyonuna renegade de olan civatalı çamurluk uyar mı uayarsa bulabileceğim yerler var mı

2002-2003 tercih edin yani 2004 öncesini. Motor benzinlilerde orjinal amerikan motoru, fakat şanzımanda 2004 öncesi daha geçerli. Bu bilgiyi yeni öğrendim ben de.( KLL nickname li arkadaşımız bu konuda bilgi sahibi ). Ayrıca LPG nin kuru yakıt olmasının dezavantajını, yağlamalı sistemle minimize edersiniz. Hatta sıvı LPG sistemleri çıktı.
Türkiye de dizel yakıt kalitesi iyi sayılmaz, daha bir kaç ay önce işimizde kullandığımız dizel aracımızın enjektörleri gümledi. Dizelde enjektör, turbo, pompa önemli ve hassas noktalar. Mesela yoldan geldiniz, dizelde motoru en az 2-3 dk. rölatide çalıştırıp durdurman gerek, yoksa turbo bir süre sonra ölür. Benzinlide yok böyle şeyler.
dizelin bakım onarım maliyeti çok daha yüksektir ayrıca.
Artık içinize hangisi siniyorsa iyi günlerde kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri