Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gdumrul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,501
3.7 benzinlileri de gözden geçirmeye başladım

1) bu araç seçeneklerden birisi, km orjinal ise diri bir arabadır diye düşünüyorum, ki dğreksiyona falan bakarsak yıpranmamış gibi
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-ilk-sahibinden-686525663/detay
2) bu araç var birde, tabi fiyatı çok ütopik sebebüni öğrenip 60.000 civarlarında bir teklif sunacağım
3) Yeşil renk olması haricinde güzel duruyor https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sunroof_lpg_orijinal_k.isitma-689867506/detay

Tabi hepsinin mekanik bir problemi olmadığını farz ederek yorum getiriyorum

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1) bu araç seçeneklerden birisi, km orjinal ise diri bir arabadır diye düşünüyorum, ki dğreksiyona falan bakarsak yıpranmamış gibi
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-ilk-sahibinden-686525663/detay
2) bu araç var birde, tabi fiyatı çok ütopik sebebüni öğrenip 60.000 civarlarında bir teklif sunacağım
3) Yeşil renk olması haricinde güzel duruyor https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sunroof_lpg_orijinal_k.isitma-689867506/detay

Km. kontrolunu TÜV raporlarını takiple yaparsınız. Gerekli mekanik ve kaporta kontrollerini de yaptırırsanız bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bu arada, ön tekerlekte olmayan jant göbeklerini bulmak zor oluyor diye biliyorum, sıkıntı olursa internetten getirirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-sifir-motor,sifir-sanziman-687410064/detay Ben alacak olsam, bu araca muhakkak bakardım. Yapılacak her sey yapılmış neredeyse mekanik olarak. Hemde Liberty istiyordunuz zaten.

Son düzenleme:

Konu yeni ama, link verilen araçların bir çoğu ilanda yok, bu kadar hızlı satışı olan araçlar mı bunlar ? yoksa konu sahibi araçların hepsini aldı mı : )

Konu yeni ama, link verilen araçların bir çoğu ilanda yok, bu kadar hızlı satışı olan araçlar mı bunlar ? yoksa konu sahibi araçların hepsini aldı mı : )
yok ben 1 tabesi ile anlaştım :smiley: ama bir iki tanesi satıldı evet takip ettiğim kadarı ile

Hangisi ile kaça anlaştınız hocam sakıncası yoksa bilgi paylaşabilir misiniz
2 araç üzerinde yoğunlaştım ilki bu, ankarada bir arkadaşım sağolsun ustaya gösterdi ama geçer not almafı
2003 Jeep Cherokee 3.7 65.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 686525663. Bu araca

Diğeri de bu, anlaştım (arabayı görmeden) satıcının samimiyetine güvendim açıkcası, gittiğimde de ustaya göstereceğim
2002 Jeep Cherokee 3.7 60.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 688511650

Fiyat konusunu konuşmadım

2 araç üzerinde yoğunlaştım ilki bu, ankarada bir arkadaşım sağolsun ustaya gösterdi ama geçer not almafı
2003 Jeep Cherokee 3.7 65.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 686525663. Bu araca

Diğeri de bu, anlaştım (arabayı görmeden) satıcının samimiyetine güvendim açıkcası, gittiğimde de ustaya göstereceğim

Hayirli olsun arac guzele benziyor. birde 3.7 tercihine sevindim.

Umarım, temizdir ve içinize siner, bende bakıyorum ama fiyat aralıkları çok fazla, hangisinden şüphelenmeli hangisine güvenilmeli bilemedim, birde İstanbul' da bu araçları gösterebilecek en iyi yerler nerelerdir, konuyu takip eden arkadaşlar fikir verirlerse çok memnun olurum

Amin kadesim. Pisman olmayacaksin 3.7 aldigina.
Bu aracın servis kitabı var mı elinizde, biraz araç hakkında bilgi sahibi olabilmem adına, bir diğer sorum da şu, yükseltme kiti araştırıyorum ironman 5400 gibi bir rakam ama stokta yok, old man emu yu da tar oto getirtirim diyor ama fiyat 7800 civarı, başka nerden tedarik edebilirim, offsetli 16" jant takmak istiyorum üstündeki 245x70x16 lastikle de yükseltme olmadan sürtme yapar diye tahmin ediyorum

Bu aracın servis kitabı var mı elinizde, biraz araç hakkında bilgi sahibi olabilmem adına, bir diğer sorum da şu, yükseltme kiti araştırıyorum ironman 5400 gibi bir rakam ama stokta yok, old man emu yu da tar oto getirtirim diyor ama fiyat 7800 civarı, başka nerden tedarik edebilirim, offsetli 16" jant takmak istiyorum üstündeki 245x70x16 lastikle de yükseltme olmadan sürtme yapar diye tahmin ediyorum

Lastik ve jant olculerini onemli derecede buyutecekseniz yukseltme yapmak gerekir. Bence hic oynamayin. Yakit tuketimi artiyor. Motoru sanzimani gereksiz yormayin.

Merhaba gdumrul, Bu arabanın aynısı siyah ve İstanbul plakalı bizde var, 2005 kasım trafiğe çıkış, 2006 model, 189.000 km. Karımın arabası idi ama kendisini çok yakında kaybettiğim için satmayı düşünüyorum. Hiçbir arızası, sorunu vb yok, kaporta ve ön tampondaki ufak tefek ezik, çizik vb de yeni yaptırdım. 74.000 TL fiyat biçtik. Görmek isterseniz telefonlaşalım. 05322220105

DSC 0028

Merhaba gdumrul, Bu arabanın aynısı siyah ve İstanbul plakalı bizde var, 2005 kasım trafiğe çıkış, 2006 model, 189.000 km. Karımın arabası idi ama kendisini çok yakında kaybettiğim için satmayı düşünüyorum. Hiçbir arızası, sorunu vb yok, kaporta ve ön tampondaki ufak tefek ezik, çizik vb de yeni yaptırdım. 74.000 TL fiyat biçtik. Görmek isterseniz telefonlaşalım. 05322220105

Ekli dosyayı görüntüle 512976
Başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin, anlaştığım araçta bir problem çıkar ise sizi rahatsız ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri