Jeep Cherokee 3.7 2005

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan slckalc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,872

slckalc

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben jeep Cherokee 3.7 almak istiyorum da bu araç İstanbul trafiğinde lpg de ne yakar ?
Birde bu aracın güncel mtv si ne kadar kaç yıl sonra düşer mtv ?

Etiketler

son zamanlarda hep trafiksiz sakin saatlerde kullandım. 17 litre pompada lpg tüketti. normalde trafikte klima açık vs 20 yakıyor

17 bence fazla. açık trafik te daha az yakmalı. lastikler AT mi? 1 litre kadar arttırır.

işte bir alırken sevindirir birde satarken. sonra sattıktan sonra arar insan. stokolm sendromu gibi mübarekler.

merhaba,
ben şu günlerde 3.7 liberty almayı düşünüyorum ve şu an elimde 2.0 grand vitara var 2004 model.
bu 2 aracı;
yakıt tüketimi,
yürür aksam sağlamlığı,
yedek parça uygunluğu,
offroad yeteneği ve
benzeri konuları kıyaslarsak hangisi tercih edilebilir acaba?
bilgiler için teşekkür ederim.
gökhan

merhaba,
ben şu günlerde 3.7 liberty almayı düşünüyorum ve şu an elimde 2.0 grand vitara var 2004 model.
bu 2 aracı;
yakıt tüketimi,
yürür aksam sağlamlığı,
yedek parça uygunluğu,
offroad yeteneği ve
benzeri konuları kıyaslarsak hangisi tercih edilebilir acaba?
bilgiler için teşekkür ederim.
gökhan

vitaraya hiç binmeden kıyaslama yapamam.
liberty alıp yükseltme vs düşünüyorsanız alt yapı pek müsait değil çok para harcamanız gerekir tahminimce

yedek parça wj den de zj den de pahalı. bazı parçaları 2 katına yakın pahalı sebebi piyasada daha az bulunmasına bağlıyorum. bulunurluğunda problem yok

yakıt 120 sabit şehir dışı pompa ölçümü 13 litre
istanbulda 18 20 litre arası lpg yine pompa ölçümü

ofroad yeteneği şase kısa olduğundan keyif veriyor. ben de sadece at lastik var. ben girip çıkıyorum ara ara problem yaşamadım. ileri seviyede limit yok tabi yorum yapamam ona.

onun dışında yürür aksamı kolay bozulmaz çok sağlam arabanın kendine çok kemikli güven veriyor insana

Başka konu başlığında da sordum buradan da sorayım :smiley: standart 2003 liberty ye 245-70-16 BF goodrich A/T taksak önler sürter mi acaba fikriniz tecrubenız var mıdır? Önde eğimli demir tampon ve jantlarda 2 cm flanş var. Teşekkürler,

15 adet emsalsiz az kilonetrede jeep
uguroto34.sahibinden.com
05357389990

SAM 2017

20190829 115656

20180729 145502

Başka konu başlığında da sordum buradan da sorayım :smiley: standart 2003 liberty ye 245-70-16 BF goodrich A/T taksak önler sürter mi acaba fikriniz tecrubenız var mıdır? Önde eğimli demir tampon ve jantlarda 2 cm flanş var. Teşekkürler,
Merhaba .2002 3.7 kullanıyorum 3ay önce general grabber at3 245-70 -16 lastik taktirdim herhangi bir sürtme yaşamıyorum ama flanş kullanmiyorum. Flansla sürtme olurmu birşey diyemiyecegim.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri