Jeep Cherokee (kj) 2.4 Sport

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kampçınız Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,569

Kampçınız

Yeni Üye
Herkese merhaba.
Daha önce Suzuki Vitara 2.0 V6 almayı düşündüğümü ve aklımdaki soru işaretlerini sizlere aktarmıştım.
Şimdi ise yepyeni bir araç ve soru işaretleriyle tekrar sizlerleyim.

Karşınızda Jeep Cherokee (kj) 2.4 Sport.

280-320bin ₺ arası KM'si fazla olmayan ve Vitara'ya nazaran modeli daha yüksek, bu aralar gözüme takılan ve aklımı karıştıran araç. Normalde böyle oval hatları olan araçları pek sevemem ama bu arkadaş baya bi hoşuma gidiyor. *Defender* gibi askeriyede kullanılması da ekstra ilgimi artırıyor. Siz değerli büyüklerime soracaklarım şunlar:
*2.4 motor* ön-arka çelik tampon, tavan sepeti, yükseltme, 33inc lastik (stepnesiyle birlikte) ve gerekli aydınlatmalarıyla birlikte tüm bu donanımlar sonucu yakıt ve performans olarak beni üzer mi? Kronik ve kritik tabiri caizse ocağıma incir ağacı dikecek bir arızası ve ya arızaları var mı? Hali hazırda kullanan, zamanında kullanmış ve araç hakkında bilgisi olan büyüklerimden ricam beni bunlar ve bunların dışındaki konular hakkında aydınlatmalarıdır.

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

Etiketler
Herkese merhaba.
Daha önce Suzuki Vitara 2.0 V6 almayı düşündüğümü ve aklımdaki soru işaretlerini sizlere aktarmıştım.
Şimdi ise yepyeni bir araç ve soru işaretleriyle tekrar sizlerleyim.

Karşınızda Jeep Cherokee (kj) 2.4 Sport.

280-320bin ₺ arası KM'si fazla olmayan ve Vitara'ya nazaran modeli daha yüksek, bu aralar gözüme takılan ve aklımı karıştıran araç. Normalde böyle oval hatları olan araçları pek sevemem ama bu arkadaş baya bi hoşuma gidiyor. *Defender* gibi askeriyede kullanılması da ekstra ilgimi artırıyor. Siz değerli büyüklerime soracaklarım şunlar:
*2.4 motor* ön-arka çelik tampon, tavan sepeti, yükseltme, 33inc lastik (stepnesiyle birlikte) ve gerekli aydınlatmalarıyla birlikte tüm bu donanımlar sonucu yakıt ve performans olarak beni üzer mi? Kronik ve kritik tabiri caizse ocağıma incir ağacı dikecek bir arızası ve ya arızaları var mı? Hali hazırda kullanan, zamanında kullanmış ve araç hakkında bilgisi olan büyüklerimden ricam beni bunlar ve bunların dışındaki konular hakkında aydınlatmalarıdır.

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım..
o motor, o kadar büyük lastikle müthiş debriyaj balatası masrafı çıkartır bilginiz olsun. standart haliyle bile 40 5 bin de debriyaj değiştiriyorlardı serviste. hafifi arazi koşullarında standart yüksekliği ve belki biraz daha büyük tekerleklerle yeterli araçlar onlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri