jeep cherokee renegade lpg önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmetguran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,664

ahmetguran

Yeni Üye
selamlar forumda cherokee renegade için lpg konusu aradım pek bulamadım, 2003 model cherokee renegade 3.7 74.000km de olan aracım için lpg taktırmayı düşünüyorum, ancak hiç lpg tecrübem yok, lpg marka ve usta tavsiyesi yapabilirmisiniz acaba??

Etiketler
Ynt: jeep cherokee renegade lpg önerisi

Bence birçok farklı kaliteli alternatif var. Ben zavoli kullanıyorum sıkıntım yok, memnunum. Ben aracı lpg li aldım. Lpg'siz alıp kendi ustama prins marka ya da en azından brc,tartarini taktırmak isterdim.

20121114 150853

20121114 150911

Selamlar cevap icin tesekkurler brc taktirdim bende soyle bi sorunum var marsa bastigimda hemen calisan arac lpg den sonra ikinci hatta bazen ucuncu marsta calisiyor bazende ilk marsta calisiyor. Ilk zamanlar araba alismamistir daha diyenler oldu ama 1ay oldu ve 2-3 bin km yaptim lpgden sonra nedir bu durum bilginiz varmi ??

Benim araçta böyle bir sorun yok. 115000km deki aracıma 89000km de tüp takılmış. Sabahları ilk çalıştırmadan hemen sonra daha ilk 200-300 metre içinde de lpg'ye geçiyor.
Bence brc'yi takan yerle görüşün. Böyle bir sıkıntı olmaması lazım. Dilerseniz benim servisimde BRC bayisi sorabilirim.

selamlar foruma gırememıstım uzun zamandır. araç şu gunlerde ilk marşta çalışıyor hele motor sogukken calıstırırken hıc problemsız calısıyor ancak sıcak motor calıstırırken dusuk devır calıstırıyo ama en azından artık ılk marsta calısıyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri