Jeep Geri Çagırımdan Bedava Kontak Ve Anahtar Değişimi Yapıyor..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ous61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,504
Eski tip anahtarda bahsi gecen sorun nasil mumkun olabilirki? Dijital degil birkere.

Etiketler

VIN numarası, şasi numarası diye adlandırdığımız numaradır, ön camın sol alt köşesinden veya ruhsatınızdan bakabilirsiniz.

ben dün master servis de yaptırdım, işlem yaklaşık 25dk sürdü.
yalnız kontak değişti, anahtarlar değişmedi.

benim kontağı ve anahtarları komple degistirdiler..ki yedek anahtarım yok tu başka sıkıntım yoktu ondan degiştirdim.. malum ucuz değil anahtar.. fakat benimki yeni model çipli mercedes anahtarı gibi olandan sizin ki düz anahtar ise ondan değişmemiş olabilirler..

2009 un anahtarlarını bugün değiştirdiler. modülle birlikte.

evt, benimki düz anahtar, 2008 makyajlıların anahtarı farklı olduğu için anahtar ile değişim olabilir.
makyajsız olup da değişim yapanların sonucunu beklicez :smiley:

rica ederim... arabanın değişmediğim yeri on takım yağlar katkılar mopar aku turbo hortumu v kayışı sensorler falan filan daha hiçbir eksiği kalmadı ama artık soğudum arabadan vallahi o kadar cok uğraştım ki.. isteyen olursa satacagım artık ozelden msj atabilirsiniz...2008 makyajlı kasa 198 bin de amerikan modeli arka koltuk ısıtma orj ceki demiri vs mevcut

siteye vın ile girince model vs çıkıyor. bür sürü de ek şey çıkıyor geri çağırma olduğunu nereden anlıyorsunuz ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri