Jeep Geri Çagırımdan Bedava Kontak Ve Anahtar Değişimi Yapıyor..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ous61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,515
yazıyı tam hatırlamıyorum ama mesaj sanırım status ya da durum kısmının altında çıktı size?
"tamamlanmamış, yedek parça / tamir edilecek parçalar mevcut" yazıyor.

hangş şehirdeyseniz yetkili bir servise telefon açıp bilgi alabilirsiniz.
servis kısmını arayıp direk olarak "aracımda geri çağırma gözüküyor, kontrol eder misiniz" deyince yardımcı olurlar

Etiketler
yazıyı tam hatırlamıyorum ama mesaj sanırım status ya da durum kısmının altında çıktı size?
"tamamlanmamış, yedek parça / tamir edilecek parçalar mevcut" yazıyor.

hangş şehirdeyseniz yetkili bir servise telefon açıp bilgi alabilirsiniz.
servis kısmını arayıp direk olarak "aracımda geri çağırma gözüküyor, kontrol eder misiniz" deyince yardımcı olurlar
istanbuldayım
masteri aradım. lpg olduğundan işlem yapamayız sizin araca dedi

arka rotmu askı mı bişey değişmesi lazımmış birde çeki demiri ile ilgili birşey dedi benzin deposuna değmesin diye ama lpg olunca olmaz işlem dedi

Benim araçta da moparın sitede airbag sensörlerini kontrol eden modül için recall görünüyordu, aradım Bursa yetkili bayiyi şu an açık bir geri çağırma yokmuş.

Herkese selamlar,
Dün aracmın VIN numarası ile verdiğiniz Jeep sitesinden inceledim. Sonuç olarak herhangi bir geri çağırma olmadığını gördüm. Bu bence iyi bir durum. Ancak bir konu aklımı karıştırdı. Benim aldığım araç ruhsatında 2009 model görünüyor. Ancak Jeep sitesinde araç 2008 olarak çıkıyor. Acaba bu fark nereden kaynaklanıyor?

Herkese selamlar,
Dün aracmın VIN numarası ile verdiğiniz Jeep sitesinden inceledim. Sonuç olarak herhangi bir geri çağırma olmadığını gördüm. Bu bence iyi bir durum. Ancak bir konu aklımı karıştırdı. Benim aldığım araç ruhsatında 2009 model görünüyor. Ancak Jeep sitesinde araç 2008 olarak çıkıyor. Acaba bu fark nereden kaynaklanıyor?

Sitedeki bilgi doğrudur.

Herkese selamlar,
Tr de eskiden şöyle bir durum vardı belki hatırlarsınız, daha Ağusto Eylül aylarında sene 2018 ise 2019 model araçların satışı başlardı. bu sonralarda kasım- aralığa kaydı, 2-3 sene önce çıkan kanun ile üretim tarihi 01-01-2019 olmayan araçlar artık 2019 model olarak yazılamıyor, bundan dolayı da bayiilere yeni araç yeni sene ile gelmesi şubat-mart'ı buluyor.

benim WH kasanın da ilk üretimi aslında 2005, zaten resmi üretim senesi de 2005-2010 olarak geçer ama Tr ye gelen modeller 2006 olarak satıldı. 2005 üretimlerinde ön park sensörü yok, buradan anlaşılıyor.

bunun size herhangi bir deri dönüşü yok, sonuçta araç kanuni olarak ruhsatta yazan modeldir.

Tr de eskiden şöyle bir durum vardı belki hatırlarsınız, daha Ağusto Eylül aylarında sene 2018 ise 2019 model araçların satışı başlardı. bu sonralarda kasım- aralığa kaydı, 2-3 sene önce çıkan kanun ile üretim tarihi 01-01-2019 olmayan araçlar artık 2019 model olarak yazılamıyor, bundan dolayı da bayiilere yeni araç yeni sene ile gelmesi şubat-mart'ı buluyor.

benim WH kasanın da ilk üretimi aslında 2005, zaten resmi üretim senesi de 2005-2010 olarak geçer ama Tr ye gelen modeller 2006 olarak satıldı. 2005 üretimlerinde ön park sensörü yok, buradan anlaşılıyor.

bunun size herhangi bir deri dönüşü yok, sonuçta araç kanuni olarak ruhsatta yazan modeldir.

Ben de bu konuyu düşünmüştüm. Demek ki doğru düşünmüşüm. Cevabınız için teşekkürler.

rica ederim,

araç hakkındaki görüşlerinizi de ilerleyen zamanla beraber bekliyoruz.
Aracı 3 hafta önce aldım. Araçta sıkıntı yaratabilecek herhangi bir durum yoktu. Diri ve temiz bir araç yakaladım. Bakımları yapılmış ve sıvıları değişmişti. O yüzden fazla bir masraf yapmadan kullanmaya başladım. İlk etapta kısa bir tatil için Ankara-Foça seyahati gerçekleştirdim. Aracın kullanımı ve yol tutuşu oldukça iyi. Beş yıldır yüksek ve büyük araç kullanmamış olmama rağmen zorlanmadım. Takriben şehirler arası yolda takriben 50 Krş yaktı. Şehir içi kullanımını henüz tam bilemiyorum. Müteakip tecrübelerimi de yazmaya çalışırım.

bu arada aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
bunlardaki tek sorun özellikle yokuş aşağı virajlarda ortaya çıkıyor ve dikkat istiyor, hele ki hava yağmurluysa, tabi normal kullanımdan biraz daha hızlı kullanım için yazdım bunu. ben İstanbul-Bursa sık gidip geliyorum, bazen dağ yollarında gaza gelip hızlı manevralar yapıyorum. yağmurlu havada iki defa ESP devreye girdi ve beni kurtardı.

bu geri çağırmada yapılan işlemlere ücret alıyorlarmı

bakalım l 27 ve n46 için libertyi götürecem randevu verdiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri