Jeep Grand Cherokee 3.0 Limited Ve S Limited (sports) Arasındaki Fark Nelerdir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drmeckel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,357

drmeckel

Ana Kamp
2007-2011 model 3.0 crd almayı kafaya koydum. Overland ile limited arasındaki farkları biliyorum. Ama 2011 deki modellerin içinde s limited denilen bir model var. Bu sports modeli olup araziye uymayan bir modelimidir? Farkı avantajı nedir bilen var mı? 2,7 crd mi satışa çıkardım. Bir de tüm overlandlar fabrika çıkışı çeki demirli midir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
IMG 2876
bu arkadaşı da satıyorum bu arada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

donanım farkını bilmem nette bilgi çok araştırıp bulabilirsiniz ama 2007 ile 11 arasında ciddi bir fiyat farkı var....
diğer yandan 2010 sonrası motorlar İtalyan a çevrildi diye biliyorum ve tutulmuyor. en iyisi özel bir jeep servisinden fikir almanız

s limited i ben hiç durmadım. belki summit dir. summit en dolu modeldir. çeki demirinin ise standart olarak araç üzerinde tescilli geldiğini hiç sanmıyorum. mopar çeki demiri araç tescil edilirken muayene ile tescil edilmiştir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri