Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,908

beatrix

Zirve
Yer
istanbul
Evet...!! Bende hala kullanim klavuz kitabi var...! ::smiley: 93-95 4.0 ve 5.2 ZJ icin. Ihtiyaci olan herkese vermek isterim ama nasil ??? ??? tam 211 sayfa. üstelik türkce :p Merak edilen hersey icinde var. :smiley: Iyi ama nasil bir yol bulmali isteyen herkese ulastirabilmek icin....???? ???

Etiketler
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Ergun hocam resmen maden elindeki kitap Ben çok aradım ve hala arıyorum . İngilizcesinede razıydım ama bulamadım . Bendeki de almanca hiç anlamıyorum ne yazık ki :smiley:
Bu konuyla ilgili hertür yardımlaşmaya hazırım . Bence iki şekilde yapılabilir . Klavuz sayfa sayfa taranır bu bir cd ye aktarılır . Eğer çok büyük olmazsa ki pd yaparsak çok olmaz sanırım . İnternete yükleyebiliriz . Yada ihtiyacı olan arkadaşlara cd olarakta yollayabiliz .
Hocam sizin zaman sıkıntınız varsa isterseniz telefonlaşalım taratma işini bende yaptırabilirim diye düşünüyorum Bir araştırayım hemen .

Ok. bende yarin bir bilgisayarcimla görüjseyim, bulacaz bir yol....
Cünkü harika bir kitap, burada sorulan herseyin cevabi resimli oarak var.

Evet hocam kesinlikle . Bende yarın bizimkilerin çalıştığı kopyalama merkezi ile konuşayım .

Bu kitapçığı Zj camiasına kazadırdığın için çok teşekkürler . Zira gerçekten olması gereken ama bulunamayan bir kaynak .

Barış

http://www.frmkd.com/program-tanitim/164440-finereader-professional-edition-8-0-0-706-e-book-yapma-prog-gazete-dergi-vs.html

Bikaç sene önce boş vaktimin çok olduğu bi dönemde Körlere sesli e- kitap ypma düşüncem vardı bu arada dolaşırken forum kd (karanlık forum)diye bi adrese ratladım araştırırken ordaki arkadaşlar bana bazı tavsiyelerde bulundular.Mevcut kitabı tarayıp daha sonra pdf ye çevirme işi anlattılar size . yukardaki adresi vereyim bi bakın isterseniz emekleriniz için şimdiden çok teşekkürler

E-kitap yapabilirsiniz ve foruma koyarsınız bizlerde yatar kalkar size dua ederiz saygılarımla

Tüh bir sene ile kaçırdım (benim araç 96 model) ancak ortak bir sürü yanı vardır. Ebayden orjinal kitapçğını sipariş ettim ancak henüz elime ulaşmadı.

Elinizdeki kitapçığı çoğaltmak adına yapacağınız masrafa ortak olmak isterim.

dakaltan' Alıntı:
Tüh bir sene ile kaçırdım (benim araç 96 model) ancak ortak bir sürü yanı vardır. Ebayden orjinal kitapçğını sipariş ettim ancak henüz elime ulaşmadı. Elinizdeki kitapçığı çoğaltmak adına yapacağınız masrafa ortak olmak isterim.

Üzülmeyin... bu kıtapta oda var...:smiley:) İşte size bır kaç sayfası örnek :::: Biraz ağzınızı sulandırayım.... ;D ;D ;D

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Katalog 001

Katalog 002

Katalog 003

selam
bende isterim kullanım el kitabından hatta fotokopisi bile olabilir. valla hemde çok iyi olur gerçi bende laredo ama aynıdır tahmimn ediyorum. şimdide tşk ler
aksel

Hocam selamlar ,
Biraz araştırdım . Kitap tarama yöntemiyle biraz pahalıya çıkacak gibi . Sanıtım sayfa başı 0,70 - 0,80 gibi bir fiyat çıkıyor . Yani fotokopi çektirmek yada normal şekilde taratmak daha mantıklı olacak . Normal tarama için bir fiyat bilgisine ulaşamadım henüz .

Renkli Fotokopi : 0,4 ykr A4
Siyah Beyaz : 0,04 ykr A4
Bunlar örnek , daha uygunu bulunabilir belki .

Ergun hocam baya istekli arkadaş var :smiley: Nasıl yapalım bu işi ? Sizin çoğaltma için vaktiniz varsa ise masrafları bölüşüp sizin hesabınıza çıkartabiliriz mesela .

Benim firmanin bilgi islemcisi yarin bana gelecek.
Ben bir sekilde herkesin ulasabilecegi bir yol bulmaya calisacagim. Olmassa en son ihtimal tüm kitabi fotokopi ile cogaltim ödemeli olarak isteyene gönderirim.
Bu hafta sonuna kadar netlestiririm.
Üzülmeyin, bir sekilde bu kitaba herkes sahip olacak.

Tekrar sağol hocam . Senide uğraştırıyoruz ama gerçekten bulunması zor , elinde olupta böyle uğraşıp paylaşanı bulmak daha da zor :smiley:

saol hocam gerekirse fotokopi ücretini peşin bile gönderebilirim,şimdiden yardmınız için çok çok teşekkür ederim
aksel

Ok. anlaşıldı....!!!
Bence bunun en iyi yolu kitabı kopya ile çoğaltıp isteyenlere göndermek.
Ben yarın kopyaya veriyorum, hazır olunca haber vereceğim.
Bu katalog hepimizin....!!!!!!!

beatrix' Alıntı:
Ok. anlaşıldı....!!!
Bence bunun en iyi yolu kitabı kopya ile çoğaltıp isteyenlere göndermek.
Ben yarın kopyaya veriyorum, hazır olunca haber vereceğim.
Bu katalog hepimizin....!!!!!!!

heyecanla bekliyoruz...

şimdiden teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR