Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,914
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Hocam emeğiniz için teşekkürler . İstekli arkadaşlarla liste yapalım . Maliyet ortaya çıktığında da hemen geçeriz havale yada EFT ile .

1-Aksel
2-Dakaltan
3-DrOnder
4-Ssbman (Barış)

Etiketler

evet hocam şimdiden teşekkür ederim mafrafı hemen gönderebilirim kolay gelsin hocam

Arkadaşlar ben Antalya'dan Serdar Timur. 1993 zj grand cherokee sahibiyim ve bu kitaba benim de ihtiyacım var. Her türlü masrafa ben de katılırım. Şimdiden herekese teşekkürler, saygılarımla, Serdar Timur

üzerinde calisiyorum, benim amacim bir sekilde bir web sitesi gibi yayinlamak...
yakinda..:smiley:)
Ama su liste olayi mantikli....
Bence listeye devam.

Birde anlayamadigim bu kullanim kitabindan nasil oluyorda sadece bende var???
Benim araba 95 model ama 97 trafige cikisli. Amerikadan gemi ile Mersinè gelmis. Bunla bir baglantisi var herhalde.

bizdede vardır da ilk sahibi atmıştır çöpe, bence benimkide 1994 model 1998 de türkiyeye getirilmiş....

Hocam bilmeden kullanıyoruz aracı ama öğrenicez yakında ;D

Benim Araçta 94 Model ve 97 de Almanyadan getirmiş benim aldığım kişi . Bende bütün kitapçıklar vs duruyor ama Almanca :smiley: İşin garibi ingilizcesini bile bulamadım nette ...

bu arada Sayıyı netleştirirsek kitap tarama (OCR) işi yapan biryerde taranabilir.Buralar çok hızlı hallediyorlar zaten . Sanırım sayfa Maliyeti A4 içim 80-90ykr . Kitapçık A4 ün yarısı kadar . 50 kuruşa falan taranabilirse 150 ytl falan maliyeti olur ki bunu böldüğümüzde hiçbirşey tutmuyor . birde Rapid e atarsak herkes indirebilir .

Listeye devam :

1-Aksel
2-Dakaltan
3-DrOnder
4-Ssbman (Barış)
5-Black
6-SerdarTimur
7-Ates

dahada katılan olur bence bu listeye.......

kullanım klavuzu ile ilgili scanner imi getirip yardımda bulunabilirmiyim acaba...diye fikir geldi aklıma.......nasıl fikir...

internetten bakıyorum da amerikada bile yok millet arıyor boyna.......

Merhabalar arkadaşlar.Ben Ankara'dan Barış 1996 model grand cherokee sahibiyim aynı şekilde bende bu kitapçığa ihtiyaç duyuyorum her türlü masrafa ortak olabilirim Saygılar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri