Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,245
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 208,099
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

serkansarraf' Alıntı:
Herkeze Merhaba,

ZJ'ciler arasında bende varım :smiley: Aracımı yaklaşık 9 ay önce aldım. Şu sıralar değiştirmeye karar vermiştim. Çünkü beni inanılmaz yordu. Önce tork konvertör bakımı ve yenilemesi gibi işlemlerle başladım. Sonra ön takım ve son olarakta komle şanzuman. Benim için bir araca yapılması gereken ciddi masraflardı. Şimdi benim ZJ canavar gibi ama bu yıpranmışlık beni biraz soğutmuştu. Taa ki uzun zamandır girmediğim gezenbilir.com'u yeniden ziyaret edinceye kadar. Resimlere bakmak, bırakılan mesajları okumak aracımı ilk aldığım zaman ki gibi heyecanlandırdı. Veee onu satmaktan vazgeçtim. Alırken ZJ binmek ayrıcalık diyerek yola çıktım ve şimdi yeniden aynı duygularla devam etmek istiyorum.

Evet bende varım ..... 97' 5.2V8 ZJ :smiley:

geçmiş olsun serkan bey....o masrafları yaptıktan sonra artık keyfini başkasının çıkarmasına izin vermeyin...zjye binmek ayrıcalıktır gerçekten...hayırlı olsun...

Etiketler

serkan arkadaşım bu masraflar adamı dediğin gibi yoruyor ama işini bitirmişsin artık tadını bundan sonra çıkartacaksın artık...
aracın hayırlı uğurlu olsun...

Sevgili Ümit kardeşim , ZJ 'nin resimlerinden beğenmiştim, gördükten sonra çok çok daha iyi olduğu ve sahibinin'de çok muhterem kişi olduğundan vede tanımaktan ÇOK MUTLU OLDUM !! Önümüzdeki günlerde kısmetse hep beraber geziye gideriz.
Tekrar -aracın çok güzel , kazasız belasız iyi günlerde kullanmanı temenni ederim - HAKKIN'DIR !!
Saygı ve sevgilerimle , hoşça kalın.
Bahaddin Çelik (bettino)

bettino' Alıntı:
Sevgili Ümit kardeşim , ZJ 'nin resimlerinden beğenmiştim, gördükten sonra çok çok daha iyi olduğu ve sahibinin'de çok muhterem kişi olduğundan vede tanımaktan ÇOK MUTLU OLDUM !! Önümüzdeki günlerde kısmetse hep beraber geziye gideriz.
Tekrar -aracın çok güzel , kazasız belasız iyi günlerde kullanmanı temenni ederim - HAKKIN'DIR !!
Saygı ve sevgilerimle , hoşça kalın.
Bahaddin Çelik (bettino)

;D
teşekkürler, sevgiler
ümit

arkkadaşlar benide listeye eklerseniz sevinirim salim gündoğdu 1998 5.9 v8 istanbul

bende varımm sanırım yazmıştım ama birde fotoraflarla koyayımm 93 Zj 5.2 v8 , 06 VNZ 22 :smiley: o benim aşkımmm fok balığımmm <3
[attachment=1]
[attachment=2]

140920101351

011020101365

bendede zj var banada kısmet oldu sonunda keşke daha önce alsaydım boşuna cj yle bidünya para ve zaman harcadım neyse kavuştum zj ye bu araclardan almayı düşünen varsa hiç beklemesin temizini bulduktan sora hiç düşünmeyin tam bir canavar...

Adsz

GEZGİN' Alıntı:
bendede zj var banada kısmet oldu sonunda keşke daha önce alsaydım boşuna cj yle bidünya para ve zaman harcadım neyse kavuştum zj ye bu araclardan almayı düşünen varsa hiç beklemesin temizini bulduktan sora hiç düşünmeyin tam bir canavar...
hayırlı olsun güle güle tozunu attrın canavarınınızin...

Gezgin ,canavar hayırlı uğurlu olsun bu ZJ aşkı bambaşka bir şey yakıtını düşünmezsen alışkanlık yapar başka araca binemezsin,selamlar.

diğer bir grand cherokee kullanıcısıda benim.... ilker KILINÇ / 06 K ..../ 98 siyah / ZJ /ANKARA

dostlar bende zj sahibiyim benide eklermisiniz teşekkür ederim 34 hbl 66 ist

Bende 1 ay kadar önce 96 model bi zj sahibi oldum 2. araç olarak aldım hafta sonları binerim diye düşündüm.. ama zj aldığım günden bu yana diğer arabam evimin önünde duruyor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri