Jeep Grand Cherokee

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan furkankartal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,784

furkankartal

Yeni Üye
herkese selamunaleyküm aranıza yeni katıldım offroad donanımlı bir araç almak istiyorum aklımdaki araç grand cherokee 5.2 veya 5.9 93-96 modellere bakıyorum fakat hiç bilgim yok sizce kullanışlı bir araçmıdır çok masraflımıdır yılda 1-2 defa ofroad için kullanıcam genellikle asfaltta kullanacağım bir araç olucak sizlerin tavsiyeleri nelerdir acaba

Etiketler
konu hakkında forumda bir çok bilgi mevcut, tavsiyem önceki başlıkları gözden geçirmeniz olacak.
çok detaylı olarak bilgi sahibi olacaksınız.

diğer yandan spesifik bir sorunuz var ise yardımcı olmaya çalışalım.

son olarak masraf görecelidir biraz da kısmet işi, az masraf da çıkabilir, 5-10 bin de ya da daha üstü.

masrafsız eski araba olmaz. mesele masrafın büyüklüğü. çıkabilecek tüm problemler zaten geçmiş başlıklarda var. biraz ders çalışma vakti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR