Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saldıray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,114

saldıray

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Değerli arkadaşlar 95 model bir gc sahibiyim aracım orjinal ölçülerinden 10cm daha yüksek bu aracı nasıl alçaltabilirim. Cevaplarınız ve ilginiz için peşinen teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım.

saldıray' Alıntı:
Değerli arkadaşlar 95 model bir gc sahibiyim aracım orjinal ölçülerinden 10cm daha yüksek bu aracı nasıl alçaltabilirim. Cevaplarınız ve ilginiz için peşinen teşekkür ederim.

arac üzerinde kit uygulaması varmı varsa orjınal parcaları geri takılarak eski haline döndürüle bilir

Ben aracı yeni aldım sadece bir parça sökülüp alçalabiliyormu yoksa helezon vs değiştirmek mi gerekiyor? bende eski parçaları yok malesef

Aracın nasıl yükseldiğini bilmek gerekir. Bu konuyu netleştirirseniz Jeep konusunda uzman arkadaşlar detaylı öneriler de bulunacaklardır.

aracın helezon ve diğer yükseltme elemanlarıyla yükseltildiğini düşünüyorum zira tek bir parçayla 10 cm yükseltilemeyeceğini öğrendim.

Jeepçiler bayram havasına girdi gibi. üşüşürlerdi yoksa ;D

Alçaltma ile ilgilenmiyorlar pek :D :D Yükselteceğim deseydiniz mesaj yağardı :D :D :D

ilginiz için teşekkürler bi ara yazarlar bişey sanrım.hepinizin bayramı kutlu olsun

Aracınızın yandan bir boy ve yayları gözükecek şekilde yakından bir foto koyarsanız size daha iyi yardımcı olan olabilir.

Saldıray bey, aracı satın aldığınız kişiden hangi yükseltme işlemini uyguladığını öğrenebilirsiniz. Daha sonra bu forumda çok deneyimli arkadaşlar size yardımcı olacaklardır.

Aracınızı iyi günlerde sorunsuz kullanın,

Selamlar,

yaylarınıza baktığınızda üstündeki plastik parçanın boyutu nedir? amaortisörlerde herhangi bir marka renk vs durumlarını görebiliyormusunuz (kırmızı-beyaz-sarı renk mi, yoksa siyah mı) gibi doneler olmadan, yada aracınızın sağ tarafına geçip direksiyonu tam sağ yapıp bu helezonların ve amortisörlerin fotosu olmadan size tam bir bilgi veremeyiz.

müsait zamanda maslakdaki dükkanımıza getirin aracınızı bir bakalım ne ile ansıl yükseltilmiş farazi konuşmak doğru olmaz

Arkadaşlar haklısınız ben durumu biraz basite indirgedim sanırım söylediğiniz detayları yarın öğrenip ve fotoğraflandırıp paylaşacağım ,zaman ayırdığınız ve nazik dileğiniz çin teşekkürler. mutlu bayramlar.

arkadaşlar sanırım 2.nçlik get takılı bunlları sökdüğümüz zaman yerine bişeyler koymak gerekir mi ,yoksa yay çıplak sacamı oturtuluyor. kendi orjinal ince lastiği varmı veya takoz lastiğin üzerinemi takılmıştır.

amma yaptın ya bulmussun yuksek zj yı bın işte...bıde eger sokturursen sakın ola yukseltme kıtını satma yada baskalarına verme bır kac ay sonra sen kendın buaracı yukseltsemmi ki açaba demeye başlayabılırsn malum bu hastalık ole bırden cıkmaz kullandıkca damarlarını sarar bır bakarsın tüm vucuda yayılmış... bir bakmısıın m\t ler gelmiş tampon değişmis nette kendini warn vinç ararken bulursun aman dikkaat!! ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri