jimny de polen filtresi için yer varmış ama filtre koyan yok

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freelander99 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,477

freelander99

Kamp III
onu da yeni öğrendim, bu araçta polen filtresi varmı normalde
ama 3 senedir yetkili servislerde filtre takan yok
fabrika çıkışı da filtresiz.

aracın içinin neden toz yumağı olduğunu öğrendim, filtre yeri boş ,
neyse filtre takıldı artık... 20-30tl bi fiyatı vardı.

Etiketler
Ynt: jimny de polen filtresi için yer varmış ama filtre koyan yok

Merhabalar benimde çok sıkıntı duyduğum bir şeydi bu güzel konu teşekkürler. Filtre yeri neresi biliyor musunuz? Birde hangi aracınkini taktınız öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

bostancı sanayide yıldırım suzuki servisi var, orası taktı filtrenin yerini bilmiyorum
filtrennin üzerinde jimny diye yazıyordu yani jimny nin kendi polen filtresi

Tesekkur ederim bir bakayım bende Ankarada.

filtrenin yeri büyük ihtimalle torpido gözünün arkasındadır. torpido gözü söküldüğünde el yordamıyla bulabilirsiniz. çünkü grand vitaralarda da bulamamıştık. ancak torpido kapağını söküp arkasını incelediğimizde bulduk ve taktık. büyük ihtrimalle jimny ninki de oradadır.

Teşekkür ederim Erol bey bir bakayım kontrol edeyim bende.

CKAYA' Alıntı:
Merhabalar benimde çok sıkıntı duyduğum bir şeydi bu güzel konu teşekkürler. Filtre yeri neresi biliyor musunuz? Birde hangi aracınkini taktınız öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

selam,

gecen hafta 100 bin bakımına kozyatagı carfure daki SPEEDY e goturdugumde polen filtre olmadıgı cıktı ortaya.. Torpidoyu sökmeden hemen altında boşlukvar yeri orası. Orgınal polen filtresı yokmus uydurdular bir tane,

bilg.

speedy e ne kadar ödedin?
işçilik ve parça olarak ayrı ayrı yazabilirmisin

bujiler balatalar değişti mi?

freelander99' Alıntı:
speedy e ne kadar ödedin?
işçilik ve parça olarak ayrı ayrı yazabilirmisin

bujiler balatalar değişti mi?

şehirfırsatından paket almıstım 140 TL ye, 10*40 yağ, hava-yağ-polen filtresi ve genel bakım.. buji balata sağlamdı dokunmadılar, tavsıye ederım adamlar aracı tanıyor ve hızlılar

Bilgilendirme için teşekkürler. Bende en yakın zamanda işimden fırsat bulabilirsem bu işlemi gerçekleştireceğim :smiley:

Ben de geçen gün bakıma soktuğumda filtre yerinin boş olduğunu gördük,, Hemen bir tane koyduk.. Neden kimsenin polen filtresi takılı değil ki? Fabrika neden koymamış acaba çok merak ettim

Konu benimde merak ettiğim bir konuydu. Özel servise gidiyorum 3 senedir hiç polen filtresinin lafı bile geçmiyor. Arkadaşlarım araçlarının bakımlarını yaptırdıklarında hep bahsederler, bizim jimny de neden değiştirmiyoruz diye düşünürdüm. Birdahaki bakıma gittiğimde bende bir kontrol ettireceğim. filtrenin yeri kolaysa resimli gösterebilecek birisi olursa aslında kendimizde internetten alıp takabiliriz diye düşünüyorum. saygılarımla.

Konu benimde merak ettiğim bir konuydu. Özel servise gidiyorum 3 senedir hiç polen filtresinin lafı bile geçmiyor. Arkadaşlarım araçlarının bakımlarını yaptırdıklarında hep bahsederler, bizim jimny de neden değiştirmiyoruz diye düşünürdüm. Birdahaki bakıma gittiğimde bende bir kontrol ettireceğim. filtrenin yeri kolaysa resimli gösterebilecek birisi olursa aslında kendimizde internetten alıp takabiliriz diye düşünüyorum. saygılarımla.

Googledan baktım görsel bulamadım ancak torpidonun hemen sol altında. Bu araxa beyaz çok şıkmış..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR