Jimny,gv 3 Kapı Veya Daihatsu Terios 1.5 Gold. Yardım Lütfen?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpdemirbag Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,051

alpdemirbag

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar. Sizlerden yardım isteyecegim :smiley:
Öncelikle işim gereği (maden mühendisi) genelde dağlarda ve tepelerdeyim. Ocak ve şantiye yollarını bilenler bilir. Bzen aşırı çamur ve dik yollar bizi cok zorluyor. Sandero Stepway sahibiyim ve 4x4 araca geçmek istiyorum. bahsettiğim 3 model arasında kaldım fiyatlar genelde birbirine yakın. Sürekli 4 ceker istemiyorum malum yakıtdan dolayı. sürekli 4 ceker olsa bile 4 ceker kitleme modu olması gerekli. Bu durumda sizce hangisi mantıklı? GV 3 kapılılar sürekli 4 ceker ve kitleme özelliği yok diye okudum. Terios da sanırım aynı sekilde ve servis sorunu var. Jimny su anda en mantıklı gelen araç. 2006 1.3 jlx modeli sizce işimi yeterince görür mü ? uzunyol içinde zaten 130 u pek geçmem. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Şantiyelerde ,maden sahalarında en çok kullanılan araç duster ,neden bu aracı düşünmüyorsunuz?

öncelikle fiyat durumu tabiki. cünkü bütce maksimum 45. hatta daha düşük. dusterin o fiyata ilk kasası anca bulunabiliyor hatta oda geneli agır hasar kayıtlı ve yüksek kilometreli. bide tipi hosuma gitmiyor :smiley: sürekli duster kullanıyoruz zaten gerçekten kullanıslı fakat be duster istemiyorum

Kıymetli abim; Terios Servis sorunu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!! Lütfen iyi araştırınız derim.Ya da buyurunuz (Terios offroad club Türkiye) face gruba bekleriz.Sizleri bu manada daha iyi aydınlatacağımıza eminolunuz. Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri