K5 Blazer 1979 Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wubıh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,668

wubıh

Ana Kamp
Yer
samsun
K5' imi Yurtdışına çıkacağımdan elden çıkarıyorum.. 350 cui - Th400 şanzıman - Warn vinç 9000- Sis Farları- Telsiz..
Oynanmamış orjinal bir K5'dir.. Kaporta bakım isteyebilir. Acil 12.000 TL

Nbyn 3

Q 314

K5 4

562121 10150986866502140 584491599 n

Etiketler

Ynt: K5 Blazer 1979 Satılık

Aracım 5700 cc benzinli..LPG var ancak ruhsata işlenmedi..
Ayrıca muayene de bitmiş durumda...
tel: 532 583 17 41
Hakan

Araç güzele benziyor fiyat da gayet iyiymiş
Yakıt tüketimi nedir acaba.
Hayırlı satışlar.

Yakıtı son zamanlarda sağlıklı şekilde ölçmedim..Gerçi bu hafta sonu Samsun'dan İstanbul'a gideceğim, yolda net olarak ölçerim. Ama şu kadarını söyleyebilirim 5700 cc ve otomatik olmasına rağmen Cj ' lerden az yaktığını biliyorum..
Seyahatten sonra sonuçları paylaşırım.

Aynı araç sahibinden de var, İstanbulda görünüyor. Aracın yerini ve son fiatını öğrenebilirmiyim. Ayrıca vade yapılabilirmi. Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR