Kaçkar Zirveden Ağrı Dağı Görünür mü?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aysbergtuna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,238

Etiketler
Merhabalar gece gece canım sıkıldı google earthde takılıyordum acaba kaçkardan ağrı dağı gözükürmü diye düşündüm araştıtırken burayı buldum 10 sene sonra cevap vermek istedim :D kendimce googe earthden kaçkarın zirvesine inerek ağrı dağıyla hizaladım böyle ekran görüntüleri aldım;
3
4
1
2

2 resim ve 3 resim zirveden 4. resim 3.resimin zoomlu hali görüldüğü gibi ufakta olsa dağın tepesi karlı kısımları pixel pixel görünüyor bana kalırsa havanın çok temiz olduğu bi günde görülebilir.

Acaba 10 sene ardından konuya geri dönen olacakmı :D iyi geceler.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,344
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst