Kamp Alanlarında Köy Odaları

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kahramanizmir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,278

kahramanizmir

Yeni Üye
Mesajlar
7
Tepkime Puanı
0
çanakkaleyi gezmeye geldiğinizde kamp alanı yani çadır kampı karavan kampı ve köy odaları aramayın Çanakkale DARDANOS MEVKİİ SUN-SAN KAMP a gelin tatilinizi güzel geçirin

Bbbbbbbbb


Bbbbbbbbbb


Bbbbbbbbbbb


Bbbbbbbbbbbbbbb


Bbbbbbbbbbbbbbbbbbb
 

Etiketler
Ynt: Kamp Alanlarında Köy Odaları

Çocukluğumda böyle bir yerde kaldığımı hatırlıyorum.Eğer aynı yerse kesinlikle tavsiye ederim.Denizin hemen kenarında ve yazın ortasında gittiyseniz yan odalarda neşeli komşularınız olur.Eğer huysuz bir çocuk eğlenebiliyorsa herkes eğlenebilir diye tahmin ediyorum =)
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,221
Mesajlar
1,515,479
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst