Kamp Araç Buzdolabı, Termos Çanta

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan akalyon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,172

akalyon

Yeni Üye
Ankara'da bir abimizin elinde bu kutulardan var. Kendisiyle irtibata geçebilirsiniz. 0543 326 75 09 Yavuz Bey.
Chronos Advanced marka, yurtdışından ilaç getirmek için kullanılmış köpük kutu.
Özelliği:
#28 litre,
#6 yüzeyi de buz aküsü ile kaplı,
#+3 den +7 dereceye ısınma süresi testi yapılmış ve 120saat olarak ölçülmüştür.
#4 Katmanli köpük kutu katmanları:
1 -kutu
2 - alüminyuma sarılı 2. Köpük katman
3 -alüminyum karton yalıtım tabakası
4 -özel hazneli ve tasarıma sahip buz aküsü
İç hacmi 28 litre buzdolabı.

IMG 20190914 WA0027

IMG 20190914 WA0029

IMG 20190914 WA0031

IMG 20190914 WA0034

IMG 20190914 WA0035

IMG 20190914 WA0047

Çok havalı güzel bir ürüne benziyor. İnce beyin dediği gibi dışına koruyucu malzeme yapılması gerek gibi.
120 saat testi hangi dış sıcaklıkta yapıldığı önemli. Zira dış sıcaklık belirleyici faktör bu tip kutularda.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fiyatı nedir ?

buz akülerinin içerisinde ne var ve karton kutuların içi neyle dolu ? Allah göstermesin delinme durumunda gıdalarımızı zehirler mi ?

Zaten parayla her yerde satılan buzdolapları içi strafor köpük dışı plastik kaplamadır. Strafor 3 aşağı 5 yukarı aynı kalınlıkta olsa da plastiğin rengi kalınlığı fiyatı etkiler. Bu yüzden stanley gibi markalar pahalıdır. Çünkü üzerine 100 kiloluk adam dahi çıksa plastiği sağlam kalır. İçine direkt yiyecek atsakta yiyecekler temiz kalır. Çünkü en sağlıklı plastik türleride vardır. Ben bu sebeple kutu fiyatlarını merak ettim. Balıkçılarda balık çıktıktan sonra atılan kutulardan temin etmiştim buzluktan çıkarıp koyduğum tavuk etini 2 gün buz aküleriyle buz halinde güneş altında muhafaza etmişti. Belki almasam süre daha da uzardı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.