DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir'den CNR BOAT SHOW ve CAMP&CARAVAN ISTANBUL 2020 FUARI'na Ücretsiz Davetiye
21 Şubat – 01 Mart Tarihleri Arasında Organize edilecek Kamp ve Karavan Fuarını Kaçırmayın!.

Kamp Araç Konusu

'ETKİNLİKLER' forumunda krmshn tarafından 25 Aralık 2019 tarihinde açılan konu 329 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. krmshn

krmshn Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Öncelikle herkese merhaba. Aranızda yeniyim siz bilgili kişilerin bilgisinden faydalanmak istiyorum. Ben bir süre kamp yapıyorum fakat bunu bir araçla yapmaya karar verdim normalde bir yer belirleyip çadırımı atıp kalıyordum fakat artık bir araç alıp o araçla kamp yapmak istiyorum araştırmama göre minicamper diye bir olay var araca yapılan yada araç üstü çadır öncelikle minicamper yapanların ne gibi bir bütçe ayırdığını ögrenemedim ben nedir bunun olayı ikinci olarakta araç üstü çadırda en uygun araç hangisi zorlu bir yola girsemde beni bırakmayacak. teşekkürler şimdiden

2. aslan28

aslan28 Dağ Bayır Demedim Dolandım Durdum.

Alınan Beğeni:
    122
    Merhaba,

Bununla ilgili birçok konu var forumda biraz araştırma yaparsanız ulaşabilirsiniz

mauvais bunu beğendi.

3. SNN76

SNN76 EFELİK EFENDİLİKTİR...

Alınan Beğeni:
    119
    Bütçe tamamen sizin beklentileriniz ve tercihleriniz ile alakalı . Alacağınız malzemeler ne kadar tutacak, işçiliğin ne kadarını siz yapacaksınız, ne kadarını dışarıda yaptıracaksınız belli olunca bütçe de aşağı yukarı belli olur. Araç altına krom atık su deposu da yaptırabilirsiniz lavabonun altına bidon da koyabilirsiniz önce ne istediğinize karar verin sonra iş listenizi yapın. Bu arada da sitede bolca yer alan deneyimleri okuyun. Selamlar...

4. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    1.449
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    İkinci kamp aracım bir flash idi. Arka pandizotu mutfak tezgahı olarak tasarlamıştım. Senelerce flash ve çadır kullandım. Aracın içinde yatılırsa daha iyi, ayakta durulabiliyorsa daha da iyidir. Ama yine de en yaygın kullanılan kamp aracı standart otomobillerdir.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. omnitemporal

omnitemporal MURAT ERDOĞAN

Alınan Beğeni:
    448
    Transporter

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...