Kamp Arkadası Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Maximello Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,390

Maximello

Yeni Üye
3 - 7 temmuz arası ıstanbuldan erıklı tarafına kamp yapmayı planlıyorum gecen sene gıtmıstım erıklıye hayran kalmıstım bu senede cadır kurmaya gıtmeyı dusunuyorum aracımla.egerkı katılacak arkadaslar varsa ulasabılır.

Etiketler
3 - 7 temmuz arası ıstanbuldan erıklı tarafına kamp yapmayı planlıyorum gecen sene gıtmıstım erıklıye hayran kalmıstım bu senede cadır kurmaya gıtmeyı dusunuyorum aracımla.egerkı katılacak arkadaslar varsa ulasabılır.
Selamlar hocam araç varmı sizde size nasıl ulaşabilirim.

Selam. Edirne'nin Eriklisi degil mi? Oralar cok guzel. Deniz ve orman harika. Eger sizce de uygun olursa 5 Temmuzda size katilabilir miyim?

senede cadır kurmaya gıtmeyı dusunuyorum aracımla.egerkı katılacak arkadaslar varsa ulasabı

Bayramın 2. gününden itibaren iki aile muhtemelen italyan koyunda olacağız. Erikli bölgesi kamplarının yoğun olacağını değerlendiriyoruz. daha önceden giden arkadaşlar kamplar hakkında ve nerede konakladıkları hakkında yorum yaparlarsa bizlere de yol göstermiş olurlar. iyi tatiller.

Maximallo vardin mi erikliye durumlar nasil kalabalik mi ? Bir kac kamp yeri dolmus bildigim kadariyla

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam. A7k8nx hocam, İtalyan koyu'nda durum nasil. Mycity, Eddievedder ve ben gelsek kalacak yer bulabilir miyiz? İstanbul tayfasi Erikli'ye İstanbul'dan gelmek kolaydir.

Selam. A7k8nx hocam, İtalyan koyu'nda durum nasil. Mycity, Eddievedder ve ben gelsek kalacak yer bulabilir miyiz? İstanbul tayfasi Erikli'ye İstanbul'dan gelmek kolaydir.
Ustadim ben de bayramin ikinci gunu sabahtan oraya hareket edecegim. Iki aile olacagiz. Italyan koyunu pek kimse bilmiyormus. Agac yok diye pek tercih etmiyorlarmis. Ama bolgenin en iyi sahili ve deniziymis. Tas yok kum yok... kalacak yerin sorun olacagini sanmam. Bulamazsak topluca ormana gider kurariz cadirlari sabah denize aksam kampa... iyi bayramlar

A7k hocam, sizden ne haber? Eger 3 kisi bulabilirsek gelmeyi dusunuyoruz biz. Gelirsek telefonlasiriz.

Mycity, hala dusunuyor musun?

A7k hocam, sizden ne haber? Eger 3 kisi bulabilirsek gelmeyi dusunuyoruz biz. Gelirsek telefonlasiriz.

Mycity, hala dusunuyor musun?
Ustadim ben geldim. Italyan koyu cok dolu. Aceleyle iki resim cektim. Onu ekliyorum. Italyan koyunu ararken once ibrice limanini gordum. Orasi bildigin liman ve taslik. Oradan patikalarda gezerken uzunkumu buldum orasi en sakin olan yer. Cadirlari sahile semsiyelerin altina kurmuslar. Bi de italyan koyuna bakayim dedim orasi izdiham. Cadirlarla sahil arasi uzak. Ben simdilik askeri kampa sigindim. Erikli sahil dolu ama erikli sahile cadirlar da kurmuslar. Ben de aksam
i erikli sahilde olacagim muhtemelen. Yuzme sezonunu acmak icin ortam mukemmel. Kafa dinlemeye gelmeyin sicak fena... iyi tatiller

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR