Kamp Arkadaşi Ariyorum :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokcenoksum Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,191

gokcenoksum

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. Gezmeyi seven,doğaya aşık, kendi halinde bir kamp insanıyım. Kamp hakkında çok fazla bilgiliyim diyemem. Öyle olacak ki çevremdekiler otellerden çıkmayan insanlar olduğundan doğa ve yol arkadaşı bulmakta zaman zaman zorlanıyorum. Aydında yaşıyorum. Benim gibi doğa sever arkadaşlarım varsa eşlik edebilirim. Rotam da Akdeniz ve Karadeniz var :smiley: İlgilenenler yazarsa sevinirim. :smiley:

Etiketler
Ben de bu yaz içinde ege ya da akdeniz kenarlarında kamp yapmayı düşünüyorum.Bay olmam sıkıntı yaratmayacaksa size eşlik edebilirim.Özellikle likya parkuru kaş kelebekler vadisi bölgelerini çok görmek istiyorum.Kamp ekipmanlarım tam ama çevremde kampçılıkla ilgilenen kimse olmadığı için kullanma fırsatım olmadı.

Önümüzdeki günlerde Göle, Ardahan, Şavşat yaylalarını kendi aracımla gezmeyi planlıyorum... Bu rotada seyehat düşünen arkadaşlarla tanışmak isterim. Genellikle ucuz otel, öğretmen evi , kamp çadırı yada araç içerisinde konaklıyorum.
İkamet; Eskişehir.
Araç; Hafif Ticari.

Al benden de o kadar. Çevremde kamp yapacak kadar zamanı olan bir tane arkadaşım yok. Hoş benim de pek zamanım olduğu söylenemez ama yine de birkaç günlüğüne kendimi doğaya adayabiliyim :smiley:

İzmir'deyim. Bu civarda (~250-300 km) her yere gelirim. Yeter ki davet edin :smiley:

Arkadaşlar merhaba. Gezmeyi seven,doğaya aşık, kendi halinde bir kamp insanıyım. Kamp hakkında çok fazla bilgiliyim diyemem. Öyle olacak ki çevremdekiler otellerden çıkmayan insanlar olduğundan doğa ve yol arkadaşı bulmakta zaman zaman zorlanıyorum. Aydında yaşıyorum. Benim gibi doğa sever arkadaşlarım varsa eşlik edebilirim. Rotam da Akdeniz ve Karadeniz var :smiley: İlgilenenler yazarsa sevinirim. :smiley:

Merhaba Göksun
En kotu ihtimalle Temmuz sonu Ağustos başı gibi backpack kafasıyla bir kamp seyahati düşünüyorum. Kış seyahatim için kısa bir ısınma turları diyebiliriz aslında. İletişim haline gecebilirsek ortak bir rota cizilebilir istersen . Bodrumdan biraz kaçmaya ihtiyacım var.:smiley:

Mail
lizard@outlook.com.tr

Merhaba Elif ben İzmir'de yaşıyorum. Ağustos ayında akdeniz turu yapmayı planlıyorum. Mail adresim elf.koroglu@gmail.com buradan haberleşebiliriz.

Asosyallikten ziyade anlaşabilmek önemli. Bazı durumlarda hiç bilmediğimiz ya da farkında olmadığımız özelliklerimizi keşfediyoruz.
Kamp arkadaşlığı ise bambaşka olur bu anlamda.
Hoşlanmazsan eğer yoluna tek başına devam eder ya da sabredip ayrılırsın.
Ama bu arkadaşlıklar çoğu zaman uzun süren arkadaşlıklara da dönüşebiliyor, bunu da eklemekte fayda var.
Sonuçta doğa seven, kitap seven, şiir seven insanlardan zarar gelmeyeceğini hep söylerim.

Asosyallikten ziyade anlaşabilmek önemli. Bazı durumlarda hiç bilmediğimiz ya da farkında olmadığımız özelliklerimizi keşfediyoruz.
Kamp arkadaşlığı ise bambaşka olur bu anlamda.
Hoşlanmazsan eğer yoluna tek başına devam eder ya da sabredip ayrılırsın.
Ama bu arkadaşlıklar çoğu zaman uzun süren arkadaşlıklara da dönüşebiliyor, bunu da eklemekte fayda var.
Sonuçta doğa seven, kitap seven, şiir seven insanlardan zarar gelmeyeceğini hep söylerim.

Ee arkadaş demişken arkadaş kime denir onu da bilelim.

Eski Türklerde cengaverler savaşırken arkadan gelecek herhangi bir saldırıyı kontrol edebilmek için sırtlarını bir ağaca, kayaya veya taşa vererek ok atarlarmış.
Atalarımız genelde bozkır hayatı yaşadıkları için bu sırt dayanan nesne genelde bir taş veya kaya olurmuş.
Yıllar sonra sırt dayanan taşın ismi ARKA-TAŞ dan ARKADAŞ şeklinde dilimize yerleşmiş ve bugün güvenebileceğimiz, bizi arkadan vurmayacak olan, samimiyetine güvendiğimiz kişilere verdiğimiz isim olmuştur.

Arkadaşlar bu postun tarihi 1 sene önceye dayanıyor. Bu gönderiyi nasıl sileceğimi de bilmediğimden hala duruyor. Aktif bir gönderi değildir artık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri