Kamp Arkadaşi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iamaltarr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,180

iamaltarr

Yeni Üye
TEMMUZ 16 DAN 1HAFTA YADA 10 GÜN SÜREBİLCEK BİR ŞEKİLDE KAMP YAPICAĞIM GENEL BÖLGE ANTALYA VEYA MUĞLA TARAFLARI OLUCAK . NORMALDE TEK BAŞIMA KAMP YAPMAYI DÜŞÜNÜYORDUM AMA SIKICI OLUCAĞINI FARK ETTİM . 18-24 YAŞ ARALIĞINDA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KAMP ARKADAŞI ARIYORUM .İLK BAŞTA TANIŞMAK VE DAHA SONRASINDA YOLA ÇIKMAK İSTERİM. BEN ALTAR 21 YAŞINDAYIM ESKİŞEHİRLİYİM.

.
TEMMUZ 16 DAN 1HAFTA YADA 10 GÜN SÜREBİLCEK BİR ŞEKİLDE KAMP YAPICAĞIM GENEL BÖLGE ANTALYA VEYA MUĞLA TARAFLARI OLUCAK . NORMALDE TEK BAŞIMA KAMP YAPMAYI DÜŞÜNÜYORDUM AMA SIKICI OLUCAĞINI FARK ETTİM . 18-24 YAŞ ARALIĞINDA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KAMP ARKADAŞI ARIYORUM .İLK BAŞTA TANIŞMAK VE DAHA SONRASINDA YOLA ÇIKMAK İSTERİM. BEN ALTAR 21 YAŞINDAYIM ESKİŞEHİRLİYİM.

İletiniz, i-nesli olarak internette forum*, lise mezunu olarak da Türkçe kelime yazılım ve yazım kuralları ile sorununuz olduğu izlenimini vermekte.
Umarım üçünün de çağdaş sosyal yaşam için kaçınılmaz olduğunu düşünüp saygı duyanların, tarzınızdan rahatsız olabileceğini anlayışla karşılardınız ?..

Foruma hoş geldiniz Altar bey.

*Forumlarda büyük harf kullanmanın bağırma anlamına geldiğini, sanırım atlamış olmalısınız ?

Son düzenleme:

Merhaba, ben de Eskişehir çıkışlı olarak o tarih civarında bir kamp tatili yapmayı düşünüyorum. 24 yaşındayım. İnstagramdan ulaşabilirsin @cakey_bae

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.