Kamp Çadırı Ve Mat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bilalsanlibaba Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,873

bilalsanlibaba

Yeni Üye
Merhabalarrr. Ben Bilal Şanlıbaba İnşallah konuyu düzgün bir şekilde açabilmişimdir ilk defa yazıyorum..

Arkadaşlarımla birlikte kamp yapmayı düşünüyoruz 3 kişi olacağız.
Ortalama 2 aydır çadırlara bakıyorum ve aklımda 2 tür çadır kaldı ikisi arasında karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Birincisi : Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ + 3 KAMP ÇADIRI

Bu modelin tipi felan hoşuma gitti yan taraflara doğru biraz çıkıntılı gibi olması güzel onun dışındada pek özelliği yok decathlonda genel olarak bunu almışlar

İkincisi : Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ 3 FRESH&BLACK ÇADIR

Bu modelde ise ışık geçmiyormuş daha çok uyuyormuşun yine 3 kişilik ama bagaj olarak sıkıntı çekermiyim sonuçta 3 kişinin bide eşyaları var

Bütçem bu kadar başka önerileriniz varsa onlarda olur .

Birde mat olarak çok pahalı olmayan bi mat var hepsiburada.com da

Evolite Mat Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kapadokyada yapmayı planlıyoruz. Sizde yapacaksanız buralarda bekleriz yaşlarımız 17-18

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Merhabalarrr. Ben Bilal Şanlıbaba İnşallah konuyu düzgün bir şekilde açabilmişimdir ilk defa yazıyorum..

Arkadaşlarımla birlikte kamp yapmayı düşünüyoruz 3 kişi olacağız.
Ortalama 2 aydır çadırlara bakıyorum ve aklımda 2 tür çadır kaldı ikisi arasında karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Birincisi : Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ + 3 KAMP ÇADIRI

Bu modelin tipi felan hoşuma gitti yan taraflara doğru biraz çıkıntılı gibi olması güzel onun dışındada pek özelliği yok decathlonda genel olarak bunu almışlar

İkincisi : Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ 3 FRESH&BLACK ÇADIR

Bu modelde ise ışık geçmiyormuş daha çok uyuyormuşun yine 3 kişilik ama bagaj olarak sıkıntı çekermiyim sonuçta 3 kişinin bide eşyaları var

Bütçem bu kadar başka önerileriniz varsa onlarda olur .

Birde mat olarak çok pahalı olmayan bi mat var hepsiburada.com da

Evolite Mat Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kapadokyada yapmayı planlıyoruz. Sizde yapacaksanız buralarda bekleriz yaşlarımız 17-18

Aprenaz 3 fresh-black 3 kişi esyalarla birlikte sıgmaz.Biz 2 kişi cantalarla zor sıgıyoruz

Merhaba, ben de yeni hevesle araştırmaya başlayanlardanım.
Ankara decathlon mağazasında çadırların içine girme fırsatıyla gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla edindiğim genel kanı sonucu, kaç kişi kalmayı planlıyorsanız +1 kişilik çadır bakmanıız faydalı olacaktır.

Merhaba, ben de yeni hevesle araştırmaya başlayanlardanım.
Ankara decathlon mağazasında çadırların içine girme fırsatıyla gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla edindiğim genel kanı sonucu, kaç kişi kalmayı planlıyorsanız +1 kişilik çadır bakmanıız faydalı olacaktır.

Decathlon sitesinde ki yorumlarda aslında 4 tane zayıf insan bile sığar yazanlar var ona biraz kafam takıldı. Bizde 56 şar kilo insanlarız

Evet onda bagaj var her 2 taraftada.3 kişi rahat rahat sıgar ona.Ama onda da ışık sorunu var.ben ışıkta uyuyamadıgım için tercih etmedim.

Evet onda bagaj var her 2 taraftada.3 kişi rahat rahat sıgar ona.Ama onda da ışık sorunu var.ben ışıkta uyuyamadıgım için tercih etmedim.

Abicim biz öğrenci insanlarız uykuya hasretiz havada karada uyuruz inşallah saten evlerimizde nevşehirde kapadokyada kamp yaparız genel olarak balonlar erken uçtuğundan dolayı manzara içinde erken kalkarız en iyisi ben ışığı geçireni 200₺ olanı alıyım :smiley:

Quechua arpenaz 3 ü aldım allah utandırmasın inşallah kıymetli yorumlarınız için allah razı olsun :smiley:

Biraz pahalı olabilir ama, internette dolaşırken denk geldim., süper bir şey. Çadır ve matın yanında uyku tulumu da ekstradan geliyor :D Valla ben sipariş vermeyi düşünüyorum, sen de bak bir istersen aşağıdaki linkte detaylı bilgi vermişler. Video da mükemmel :D

Çadır, Mat ve Uyku Tulumu Tek Bir Yerde

Son düzenleme:

Rahatlıkta kural şudur. Kişi sayısından bir fazla kişilik çadır alma. Bu sebeple paran varsa bunu al. Decathlon yerine gidersen 4 taksit yapıyor.
Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ FAMILY 4 ÇADIR
Param yok diyorsan Ucuzundan bir 4 kişilik çadır alın. Yazın çadırın pek fazla önemi yoktur. Ortak alacaz sadece bu yaz lazım diyorsan ucuz yollu bir 4 kişilik bul al kalite arama. Yok biz bu işi sonbahar ve ilkbaharda da yapacam diyorsanız önerdiğim ürünü alın. Yazın çadırdan çok yattığını mat daha önemli. Size bir Şişme bir yatak yada mat ama dandik bir çadır tavsiye ederim. Forumdaki yazıları incelerseniz ucuz yollu bir çadırla 3. sezon tatillarini yapan arkadaşların yazılarını görebilirsiniz. Pahalı ürünlerin satıcı yorumları ve hava atmak isteyenlerin olabileceğinide düşünmenizi dilerim. Bende yukarda tavsiye ettiğim çadır var bir video çekip tanıtıcağım. Yorumlarını olursanız beğenilen bir çadır. Ayrıca tek kişi olarak kullandığım 2 kişilik olan
bu çadırım var çekimini ben yaptım.
Video: https://youtu.be/Crdg3syrQKg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.