Kamp-da...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,683

IMG 20211021 175253 039

Ulaşan-Ankara.

Karavanımızı 29.10.2021 de güney karavan dan teslim aldıkk havalar güzel olunca 06.11.2021 gecesini ÇANAKKALE asos ta kamp yaptık geceyi karavan da geçirdik karavanımız çok hoşumuza gitti yatak kısmı gayet yeterli ve büyük ısı yalıtımıda gayet iyi idi

1

2

3

4

Karavanımızı 29.10.2021 de güney karavan dan teslim aldıkk havalar güzel olunca 06.11.2021 gecesini ÇANAKKALE asos ta kamp yaptık geceyi karavan da geçirdik karavanımız çok hoşumuza gitti yatak kısmı gayet yeterli ve büyük ısı yalıtımıda gayet iyi idi

Ekli dosyayı görüntüle 638003

Ekli dosyayı görüntüle 638004

Ekli dosyayı görüntüle 638005

Ekli dosyayı görüntüle 638006

Hocam, Asos'taki bu kamp alanının koordinatını veya haritada bulabileceğimiz şekilde adını söyler misiniz?

teşekkürler hocam nasipse bayramda kendi camp alanımızdayız denize 100 metre ancak buraya caravanımı yarı yola kadar honda ile götürdük sonrasında araçtan ayırdık elimizle iterek zeytinlikler arasında götürdük ama çıkışta benim honda bunu buradan çıkarmaz artık çıkmak istediğimizde 4x4 aracı olan bir arkadaşa rica edip öyle çıkaracağız ama çok özlemişiz kampı havada 23. nisanda müsaitti gerçek bir bayram oldu bizim için benim ön tekerlek sabitleme kelepçesi arızalı idi sanayiye gittik onu değiştirdik sonra karavanımızı kıştan çıkışta benzinlikte güzelce yıkadık sonra deniz havası alacağı asos a bıraktık hafta sonunun iple çekiyoruz

teşekkürler hocam nasipse bayramda kendi camp alanımızdayız denize 100 metre ancak buraya caravanımı yarı yola kadar honda ile götürdük sonrasında araçtan ayırdık elimizle iterek zeytinlikler arasında götürdük ama çıkışta benim honda bunu buradan çıkarmaz artık çıkmak istediğimizde 4x4 aracı olan bir arkadaşa rica edip öyle çıkaracağız ama çok özlemişiz kampı havada 23. nisanda müsaitti gerçek bir bayram oldu bizim için benim ön tekerlek sabitleme kelepçesi arızalı idi sanayiye gittik onu değiştirdik sonra karavanımızı kıştan çıkışta benzinlikte güzelce yıkadık sonra deniz havası alacağı asos a bıraktık hafta sonunun iple çekiyoruz
bu arada aracı kendimiz arazide 20 metre tepe aşağı zeytinlik içinde ittik bir ara yokuş aşağı elimzden kaçırdık hızlandı el frenini çekince harika durdu az daha hüsranla karşılaşıyorduk bu arada arazide ittirmek hiç kolay değil

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri